Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn
98,000 € 653 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Ponúkame na predaj dom resp. podnikateľský objekt v Martine, v širšom centre na ul. Kollárova.
Cena dohodou
Rodinný dom | 100.7 m²
NA PREDAJ – NOVOSTAVBA 3× 4-izbový radový rodinný dom (kolaudované ako byty) Malý Slavkov – ok
309,000 € 3069 €/m²
Rodinný dom | 137.1 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj rozostavaný 4 izb
195,000 € 1422 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľ
90,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | 121.3 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL ponúka na predaj 4 izbový byt 121,3 m2 + terasa. Obec Somotor,
133,430 € 1100 €/m²
Rodinný dom | 100.7 m²
309,000 € 3069 €/m²
Rodinný dom | 164.97 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - 5 iz
Cena dohodou
Rodinný dom | 102.12 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Ilavy VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - bungalo
154,000 € 1508 €/m²
Rodinný dom | Lúky | 82 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ slnečný pozemok s výstavbou moderného, funkčného
164,500 € 1915 €/m²
Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 82 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ pozemok s výstavbou 4 izbového rodinného domu d
193,500 € 2360 €/m²
Rodinný dom | Považská Bystrica | 107 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Považskej Bystrice VÝSTAVBU RODINNÉHO
138,990 € 1299 €/m²
Rodinný dom | Považská Bystrica | 127.66 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Považskej Bystrice VÝSTAVBU poschodové
162,000 € 1191 €/m²
Rodinný dom | Trenčín | 184.37 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU poschodového rodinnéh
210,000 € 1058 €/m²
Rodinný dom | Lúky | 96 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ pozemok s výstavbou 4 izbového rodinného domu v
169,000 € 1760 €/m²
Rodinný dom | Lazy pod Makytou | 134.5 m²
Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rekreačný celoročne obýva
104,900 € 891 €/m²
Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 107.13 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PREDAJ výstavbu 5iz rodinného do
120,000 € 1120 €/m²
Rodinný dom | Trenčín | 238 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - dvoj
273,480 € 1002 €/m²
Rodinný dom | Hoštiná | 59.74 m²
Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ pozemok s možnosťou výsta
148,000 € 2477 €/m²
Rodinný dom | Trenčianske Jastrabie | 107.56 m²
Realitná kancelária REG4U Vám predstavuje ponuku pre tých, ktorí chcú bývať už za pár mesiacov
249,900 € 2323 €/m²
Rodinný dom | Hloža-Podhorie | 122.83 m²
Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok v obci Beluša, ča
236,000 € 1921 €/m²
Rodinný dom | Trenčín | 140 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - 4 iz
193,900 € 1385 €/m²
Rodinný dom | 122.83 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Ilavy VÝSTAVBU poschodového rodinného d
157,000 € 1205 €/m²
Rodinný dom | 238.34 m²
238,400 € 1000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.