5-IZBOVÝ POSCHODOVÝ DOM

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchov | 104 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Púchova VÝSTAVBU poschodového rodinného

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

138,000 € 1327 €/m²

člen NARKS

ID 3068 Prenájom Rodinný dom – Hliny VI

Reality Žilina

Rodinný dom | Hliny VI | 150 m²

ID 2756 Prenájom Rodinný dom – Hliny VI EXKLUZÍVNE !! Radový rodinný dom sa nachádza v tich

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM - OBEC GARADNA - MAĎARSKO

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj starší gazdovský rodinný dom v obci GARADNA 30 minút od Košíc. - dom bol po

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

40,000 € 400 €/m²

Rodinný dom Dlhá nad Váhom - Šaľa

Reality Dlhá nad Váhom

Rodinný dom | Dlhá nad Váhom | 180 m²

ARCHEUS realitná kancelária Priestranný 7-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dlhá nad Váhom

284,900 € 1583 €/m²

EXKLUZÍVNE/rodinný dom, poz. 1379m2, Jablonov, okr. Levoča

Reality Jablonov

Rodinný dom | Jablonov | 0 m²

Exkluzívne/ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, s veľk

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jablonov

85,000 €

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 781 m2, SVIDNÍK

Reality Svidník

Rodinný dom | Svidník | 156 m²

❗ ZNÍŽENÁ CENA O 15 000 € ❗ ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka exkluzívne na predaj 🏡 štvorpo

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svidník

199,900 € 1506 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM, POZEMOK 893 m2, MLYNÁROVCE

Reality Mlynárovce

Rodinný dom | Mlynárovce | 0 m²

🏡 ARCHEUS reality Prešov Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom a krá

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mlynárovce

59,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Moderné bývanie 20 minút od Bratislavy: Váš nový domov v tichej oáze Lehníc ​Hľadáte únik z mes

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehnice

216,300 € 1759 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ SLNEČNÝ 5 IZBOVÝ DOM V BOHDANOVCIACH NAD TRNAVOU

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Rodinný dom | Kopcová ulica | 0 m²

Predaj 5-izbového rodinného domu v Bohdanovciach nad Trnavou Hľadáte pokojné, slnečné a dynamic

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bohdanovce nad Trnavou

259,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Lužianky - Nitra

Reality Lužianky

Rodinný dom | Radošinská | 90 m²

ARCHEUS realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lužianky

170,000 € 1889 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s bazénom - Pečovská Nová Ves

Reality Pečovská Nová Ves

Rodinný dom | Pečovská Nová Ves | 0 m²

🏡 Rodinný dom s bazénom, veľkou záhradou(986m2) – Pečovská Nová Ves Hľadáte dokonalé spojenie r

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pečovská Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Realitná kancelária ARCHEUS ponúka na predaj tri priestranné domy v rámci projektu trojdomu v o

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehnice

190,550 € 1549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S PRÍSTAVBOU MALACKY, HVIEZDOSLAVOVA

Reality Malacky

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 0 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta Malacky s pekným pozemkom a možnosťou podnikania alebo dvojgener

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ - Rodinný dom s pozemkom 762 m2, Lipany

Reality Lipany

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 0 m²

Dom, ktorý čaká na svoju druhú mladosť… možno práve s vami. V meste Lipany máme pre vás rodinný

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lipany

160,000 €

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hlavná | 70 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s dielňou a

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kostolište

210,000 € 3000 €/m²

KOMFORTNÝ 4-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU V POKOJNEJ ČASTI HUMENNÉHO

Reality Humenné

Rodinný dom | Na podskalku | 0 m²

ARCHEUS REALITY Humenné exkluzívne predstavuje priestranný 4-izbový rodinný dom v Humennom. Po

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Humenné

249,900 €

MAĎARSKO - GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM – OBEC SZEMERE

Reality Szemere

Vidiecky dom | Maďarsko | Szemere | Szemere

Gazdovský rodinný dom – SZEMERE – MAĎARSKO Ponúkame na predaj starší gazdovský rodinný do

Publikované: 08.12.2022 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Szemere

25,000 € 417 €/m²

Rodinný dom Komjatice - Nové Zámky

Reality Komjatice

Rodinný dom | Hradská | 0 m²

ARCHEUS realitná kancelária Exkluzívne ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stav

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komjatice

99,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ PEKNÝ POSCHODOVÝ ROD.DOM, BERNOLÁKOVA UL.,SOBRANCE

Reality Sobrance

Rodinný dom | Bernolákova | 210 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti mesta Sobrance. - st

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sobrance

185,000 € 881 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ VIACGENERAČNÝ RODINNÝ DOM, POZEMOK 584M2, MYJAVA

Reality Myjava

Rodinný dom | Závršky | 120 m²

Ak hľadáte priestranný viacgeneračný rodinný dom 🏡, nech sa páči... Nachádza sa v okresnom mest

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Myjava

192,500 € 1604 €/m²

Moderný rodinný dom na slnečnej parcele (957 m²) v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská | 120 m²

🏠 EXKLUZÍVNE: Kompletne zariadená novostavba s fotovoltikou a nízkymi nákladmi – Prešov Ponúk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

375,500 € 3129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom v centre mesta Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Svätoplukova | 64 m²

🏠 Útulný mestský dom v absolútnom centre Prešova – bývajte tam, kde to žije! Hľadáte alternat

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

259,000 € 4047 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Veľký Šariš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Veľký Šariš | 140 m²

Ponuka na predaj: Nízkoenergetický rodinný dom Veľký Šariš Ponúkame na predaj pekný rodinný d

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

289,500 € 2068 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehnice

206,000 € 1675 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie