GARANT REAL - prenájom prízemie v rodinnom dome 110 m2, 4 izby + príslušenstvo, Košice - Juh, Rázusova ulica

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Rázusova | 110 m²

Ponúkame na prenájom spodné podlažie v rodinnom dome, úžitková plocha 110 m2, kompletná rekonšt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Košice-Juh

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

GARANT REAL predaj 5 -izbový dvojpodlažný rodinný dom Prešov, Táborisko, Sládkovičova ul.

Reality Prešov

Rodinný dom | Sládkovičova | 250 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom s valbovou strechou, na pozemku o veľkosti 751 m2, Pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

399,000 € 1596 €/m²

GARANT REAL - predaj rodinný dom,145 m2, s garážou a 2 hospodárskymi budovami 66 m2, Prešov, Solivar

Reality Prešov

Rodinný dom | Solivar | 145 m²

Ponúkame na predaj 1-podlažný rodinný dom v lokalite Prešov - Solivar s garážou a 2 hospodársky

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

237,000 € 1717 €/m²

GARANT REAL - predaj 2-podlažný rodinný dom, novostavba, Kvačany, okr. Prešov

Reality Kvačany

Rodinný dom | Kvačany | 178 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom, 6-izbový s garážou, altánkom, skleníkom, na rovinat

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kvačany

257,900 € 1449 €/m²

GARANT REAL - Rodinný dom v Záborskom – kvalitná tehlová stavba s krásnou záhradou a flexibilnou dispozíciou

Reality Záborské

Rodinný dom | Záborské | 105 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichej a zastavanej časti obce Záborské, le

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Záborské

349,000 € 3324 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARANT REAL - predaj rodinný dom, horné podlažie, 105 m2, so záhradou 300 m2 a prístreškom na parkovanie, Prešov, Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Nižná Šebastová | 105 m²

Ponúkame na predaj horné podlažie v rodinnom dome o výmere 105 m2, s loggiou, s podielom na piv

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

158,900 € 1513 €/m²

"REZERVOVANÉ" GARANT REAL - predaj 2-podlažný rodinný dom dvojgeneračný, s garážou, pozemok 1891 m2, Svinia, okr. Prešov

Reality Svinia

Rodinný dom | Svinia | 170 m²

"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom s garážou, dvoma skleníkmi, na rovinato

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svinia

162,900 € 958 €/m²

GARANT REAL - PRIESTRANNÝ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V TICHOM PROSTREDÍ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – PODHORANY

Reality Podhorany

Rodinný dom | Podhorany | 200 m²

Ponúkame na predaj kvalitný tehlový rodinný dom situovaný v pokojnej časti obce Podhorany, len

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podhorany

390,000 € 1950 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARANT REAL - predaj chalupa / rodinný dom, obec Zázrivá, časť Havrania, pozemok 615 m2, okr. Dolný Kubín

Reality Zázrivá

Rodinný dom | Zázrivá | 161 m²

Ponúkame na predaj chalupu/ rodinný dom, celková úžitková plocha domu 161 m2 + podpivničenie 35

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

209,900 € 1304 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Mlynica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Mlynica

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mlynica

135,900 € 1359 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom s veľkou záhradou na predaj

Reality Nesluša

Rodinný dom | 98 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, stojaci na rovinatom pozemku 2325m2 v centre o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Nesluša

Cena dohodou

Rodinný dom v tichej časti Hamuliakova, 4 minúty od Dunaja

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 160 m²

Niekedy človek nehľadá len väčší dom. Hľadá miesto, kde konečne stíchne svet. Predstavte si r

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

424,990 € 2656 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Domček v Budatíne - garáž, chatka alebo komerčný priestor

Reality Žilina

Rodinný dom | Ku zvonici | 35 m²

LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom s pivnicou, ktorý sa v súčasnosti vy

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

55,000 € 1571 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v srdci Liptova

Reality Liptovské Sliače

Rodinný dom | 140 m²

LAWIS Realitná kancelária ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom, na pozemku s celkovou výmerou

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Liptovské Sliače

249,000 € 1779 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom a garážou

Reality Nesluša

Rodinný dom | Nesluša | 361.4 m²

LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom len 3 km od Kysuckého No

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesluša

299,900 € 830 €/m²

4-izbové domy / Skalka nad Váhom

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

4-izbové novostavby rodinných domov – projekt Bývanie Skalka III. etapa | Skalka nad Váhom Po

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

219,900 € 1759 €/m²

Rodinný dom, Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Niva | 85 m²

Táto romantická vidiecka chalupa v Čachticiach ponúka približne 85 m² úžitkovej plochy a stojí

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Čachtice

165,500 € 1947 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - rodinný dom na predaj, Rakoľuby

Reality Kočovce

Rodinný dom | Nezadaná | 81 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Kočovce časť Rakoľuby. Dom dokončený v roku

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Kočovce

239,900 € 2962 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Hornom Trhovišti

Reality Horné Trhovište

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv? Máme pre vás skvelú príležitos

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Horné Trhovište

Cena dohodou

Exkluzívna rodinná vila Bošáca

Reality Bošáca

Rodinný dom | Nezadaná | 218 m²

Ponúkame na predaj rodinnú vilu nachádzajúcu sa v pokojnej obci Bošáca, v príjemnom prostredí,

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Bošáca

Info v RK

Nová cena - Rodinný dom na predaj Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Hlubockého | 126 m²

Hľadáte rodinný dom na Starej Turej? Tak práve pre vás máme pripravenú túto ponuku zrekonštruov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

215,000 € 1706 €/m²

Moderné bungalovy s variabilnou dispozíciou pod lesoparkom Kamenná

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Nové Mesto nad Váhom | 100 m²

Ešte stále ste nenašli rodinný dom v Novom Meste nad Váhom, ktorý by vyhovoval presne vašim

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 29.05.2025
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

264,900 € 2649 €/m²

Posledný voľný byt - Nadštandardné byty v Novom Meste n./V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Nové Mesto nad Váhom | 92 m²

Sťahovanie možné ihneď! Vitajte v lesoparku Kamenná v Novom Meste nad Vá

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 18.06.2025
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

204,900 € 2227 €/m²

Priestranný rodinný dom na predaj, Rakoľuby

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Kočovská | 117 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Kočovce, časť Rakoľuby. Lokalita vzdialena 3k

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

279,900 € 2392 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie