Rodinný dom | Bronzová | 123.27 m²
Za pár týždňov kolaudujeme. Posledný voľny mezonet hľadá nového majiteľa. V Bielom Kostole pri
279,900 € 2271 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské Lieskové. Dom sa nachádza v tichej časti
120,000 € 706 €/m²
Rodinný dom | Ulica Miroslava Ďuržu | 154 m²
Ponúkame moderný 3-izbový rodinný dom s praktickou dispozíciou, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá
Cena dohodou
Rodinný dom | Orechová ulica | 106 m²
Ponúkame na predaj nadštandardné 4- izbové byty s výhodou rodinného domu a priestrannou záhrado
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²
Ponúkame na predaj šikovný rodinný dom v obci Považany. Dom je momentálne 3-izbový, je možné ho
92,000 € 968 €/m²
Rodinný dom | Zelená voda II. | 147 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania v jednej z najvyhľadávanejší
Cena dohodou
Rodinný dom | Medzihorská | 110 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Čachtice
69,900 € 635 €/m²
Rodinný dom | Šteruská cesta | 166 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný do
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Častkovce. Rodinný dom má
239,900 € 1889 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kálnica, situovaný v pokojnom prostredí s výbornou dostup
119,900 € 1187 €/m²
Rodinný dom | 95.6 m²
Real Home ponúka na predaj moderný rekreačný dom v exkluzívnej a vyhľadávanej lokalite Boldog,
350,000 € 3661 €/m²
Rodinný dom | Veterná | 476 m²
Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj ZAUJÍMAVÝ rodinný dom v Ivanke pri Dunaj
539,900 € 1134 €/m²
Rodinný dom | Novozámocká | 220 m²
Na predaj: Rodinný dom – Ivanka pri Nitre Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom vhodný na
129,000 € 586 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 228 m²
Na predaj: Veľký rodinný dom v Jedľových Kostoľanoch – ideálny na bývanie aj podnikanie Cena:
295,000 € 1294 €/m²
Rodinný dom | Čakajovce | 114 m²
POLOHA Čakajovce - 8 km vzdialené od Nitry a 3 km od priemyselného parku POPIS NEHNUTEĽ
280,000 € 2193 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Poloha : Nitra Chrenová Popis nehnuteľnosti Pre klienta, ktor
Info v RK
Rodinný dom | Dolnozoborská | 265 m²
EXKLUZÍVNE | Nadčasový rodinný dom v prestížnej lokalite Nitry – Zobor Cena: 257 000 € - PRI R
257,000 € 970 €/m²
Rodinný dom | podhájska | 300 m²
POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI POLOHA Podhájska – vzdialená 10 km
290,000 € 967 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI Na predaj 3-izbový rodinný dom – hrubá stavba v Novej Bani. Ponú
210,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²
rodinný dom STUDIENKA - 11 á pozemok !! BAZÉN... 35 min. od Bratislavy.........................
264,500 € 1438 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 94 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac priestoru ako byt, no s polovičnými mesačnými nákladmi? Tent
159,000 € 1691 €/m²
Rodinný dom | Nový rad | 39 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka pokoj vidieka, vlastný pozemok, možnosť pestovania a zároveň dobr
129,500 € 3321 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária Lauranna ponúka na predaj moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2017, nac
309,900 € 2583 €/m²
Rodinný dom | Vinohradnícka | 204 m²
Máme pre Vás troj podlažný rodinný dom v obľúbenej lokalite Limbach na predaj. Dom je v štádiu
479,000 € 2348 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.