Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Zlatnej na Ostrove. Dom sa nachádza
95,000 € 950 €/m²
Rodinný dom | Ladislava Miskolcziho | 132 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, ktorý je vo výstavbe na pozemku s výmerou 398 m2 v pok
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Dubník. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej čast
43,700 € 546 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s veľkým ovocným sadom v príjemnom prost
Cena dohodou
Farmárska usadlosť | 120 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú poľnohospodársku usadlosť s výmerou takmer 1ha v tichej prírodnej
245,000 € 2042 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame na predaj tento ozaj priestranný rodinný dome v Očkove, Dom má 5 samostatných izieb +
159,900 € 727 €/m²
Rodinný dom | Ul. J. Jesenského | 180 m²
Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ 3 izbový rodinný dom s peknou záhradou v najvyhľadá
184,000 € 1022 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj podpivničený, tehlový rodinný dom v dvojdome s veľkorysým poz
Info v RK
Rodinný dom | Ludanská cesta | 105 m²
Pre klientov s vyriešeným financovaním -hľadáme 3 - 4 izbový rodinný dom v okrese Levice. Prefe
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Levická | 105 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pekný rodinný dom. Jedná sa o 3 izbový rodinný dom s obytnou
125,000 € 1190 €/m²
Rodinný dom | 102.74 m²
Moderné rodinné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a priestor rodinného domu s výhodami a d
299,000 € 2910 €/m²
Rodinný dom | 102.74 m²
299,000 € 2910 €/m²
Rodinný dom | 102.74 m²
299,000 € 2910 €/m²
Rodinný dom | Kvetná | 99 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV Šírňava - Drienov. Rodinný dom sa nac
298,000 € 3010 €/m²
Rodinný dom | Drienov | 99 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV Šírňava - Drienov. Bungalov sa nachád
298,000 € 2879 €/m²
Rodinný dom | Mirkovce | 74 m²
Ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom s pozemkom v cene bytu. Nehnuteľnosť sa ponúka v štád
185,000 € 2160 €/m²
Rodinný dom | Drienov | 99 m²
298,000 € 2879 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
PONÚKAME NA PREDAJ POSLEDNÝ RODINNÝ DOM V PROJEKTE IBV VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ – ZA ZÁHUMNÍM, LEN 3 KM
219,000 € 2920 €/m²
Rodinný dom | 124.95 m²
317,000 € 2537 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²
319,000 € 2954 €/m²
Rodinný dom | Kvetná | 99 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV 20 rodinných domov Šírňava - Drienov.
298,000 € 2262 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
219,000 € 2653 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 74 m²
185,000 € 2160 €/m²
Rodinný dom | Ľubotice | 102.74 m²
299,000 € 2910 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.