30 MIN od BA 4-IZBOVÁ PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² v PAVLICIACH

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

REZERVUJTE SI UŽ DNES Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodi

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

291,000 € 2501 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Novostavba nízkoenergetického rekreačného domu (s atribútmi rodinného domu) v štádiu hrubej stavby – Bratislava IV, Lamač (Zlatá Hora)

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | 112 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný 3,5 izbový rekreačný dom (s charakterom rodinného domu), situova

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

348,000 € 3107 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Dizajnové 4 izbové domy s dokončením na kľúč, záhrada, el. žalúzie, kúpeľňový nábytok, nadštandard v cene!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna ulica | 97 m²

AVE estate Vám ponúka rodinný dom, ktorý je súčasťou troj - domu s vlastným pozemkom. Výmera po

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

315,000 € 3247 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Rodinný dom Chorvátsky Grob, Čierna voda, EXPIS REAL

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Blahútová | 130 m²

- skolaudovaný 2009 - Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, nepodpivničený, pozostáva zo vstu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

480,000 € 3692 €/m²

Novinka
Novinka

RD Kľačno + záhradný dom – novostavba, pozemok 254 m2

Reality Kľačno

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

MOŽNOSŤ VÝMENY ZA BYT!!! + doplatok - ponúknite :-) Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnu

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Kľačno

89,900 € 999 €/m²

NOVINKA/ Rodinný dom 5+2 izbový, Bystričany, pozemok 1081 m2

Reality Bystričany

Rodinný dom | Dlhá | 250 m²

Ponúkame na predaj výhradne len cez DomovReality rodinný dom v Bystričanoch s krásnym slnečným

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Bystričany

146,000 € 584 €/m²

Exkluzívne – RD v Sebedraží, garáž, studňa, pozemok 907 m2

Reality Sebedražie

Rodinný dom | Lúčna | 200 m²

VÝMENA za 3 izbový BYT v Prievidzi + DOPLATOK - je možná! Ponúkame cez Domov – Reality predaj

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Sebedražie

179,000 € 895 €/m²

2x RD (2+1 a 3+1 izb.) Šaľa, Hájske, garáž, pozemok 1147 m2

Reality Hájske

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dvoch rodinných domov, garáže

Publikované: 13.07.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Hájske

156,000 € 975 €/m²

ID-4121 SUPER NOVINKA Rodinný dom LOŽÍN

Reality Ložín

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:4121 Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ložín, len 16 km od Michaloviec: -situovaný je na

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ložín

115,000 € 115000 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný rodinný dom s bazénom a veľkou garážou

Reality Golianovo

Rodinný dom | 99 m²

Ponúkame na predaj kompletne dokončený rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej uličke mimo hl

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Golianovo

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj tehlového rodinného domu v obci Rúbaň

Reality Rúbaň

Rodinný dom | 800 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou približne 80 m² v obci Rúbaň na poze

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

34,000 € 43 €/m²

Novinka
Novinka

4 izb. rodinný dom na 14,06á pozemku v Šúrovciach na prenájom

Reality Šúrovce

Rodinný dom | Horná | 90 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový rodinný dom v obci Šúrovce na 1406m2 pozemku. RD má vstupnú chod

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Šúrovce

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

VYNIKAJÚCA LOKALITA ... PRIESTRANNÝ DOM ... POZEMOK 6,7á ... GARÁŽ

Reality Láb

Rodinný dom | 178 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 podlažný RD v príjemnej, kľudnej časti obce Láb, 20 min. od Br

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Láb

250,000 € 1404 €/m²

REZERVOVANE Novostavba rodinného domu Častá

Reality Častá

Rodinný dom | 81 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu v plne vybavenej obci Častá v úpätí Malých

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Častá

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM 5-izbový úplne nový moderný RD Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Rudavská | 140 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nový, moderný 5-izbový dvojpodlažný dom na Rudavskej ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne PREDAJ nového bývania Viničné

Reality Viničné

Rodinný dom | Lipová | 117 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu s 2 podlažiami v radovej zástavbe v obci

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Viničné

280,000 € 2393 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hladám dom na prenájom Modra, Pezinok okolie

Reality Modra

Rodinný dom | 1 m²

Hladám na dolhodobý prenájom Rodinný dom v Modra a okolie pre 4 člennú rodinu.

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Modra

Cena dohodou

člen NARKS

Na PREDAJ dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom vo výbornej lokalite - Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Komenskeho | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Smoleniciach, v príjemnom

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolenice

430,000 € 2150 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - Pekný 4i rodinný dom v Hrubom Šúre

Reality Senec

Rodinný dom | 154 m²

PROMREAL ponúka na predaj pekný 4i rodinný dom v tichej časti obce Hrubý Šúr. 3D obhliadka: h

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

299,990 € 1948 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na PREDAJ 5 izbový rodinný dom s bazénom Pezinok - Limbach

Reality Limbach

Rodinný dom | Vinohradnícka | 200 m²

Ponúkame na predaj v tichej časti obce Limbach, na pokojnej Vinohradskej ulici, priestranný 5 i

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Limbach

448,900 € 2245 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia LEISSERHOF Dom 5

Reality Donnerskirchen

Rodinný dom | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS PRÍZEMIE: HOUSE 0.5 - GROUND FLOOR HAUS 0.5 - EG ca. 81 m² GARDEN GARTEN ca. 33 m² TE

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Donnerskirchen

690,000 € 4411 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpim menší rodinný dom so záhradkou v centre, Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | 85 m²

HĽADÁME NA KÚPU: Menší zrekonštruovaný rodinný dom v centre Piešťan Pre konkrétneho klienta –

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Piešťany

250,000 € 2941 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Rodinný dom Slovenský Grob, podpivničený, podkrovie, záhrada

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Chorvátska | 120 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Slovenskom Grobe s pekným upraveným a oplotený

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

249,000 € 2075 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám dom na kúpu v Šenkviciach

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Zapotok | 0 m²

Hľadám pre klientov rodinný dom na kúpu v Šenkviciach. Dom môže byť aj v pôvodnom stave. Cena z

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Šenkvice

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie