Ponúkame na predaj Tatranský Zrub Timber, Nová Lesná, Pozemok 617 m2

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | 144 m²

Projekt ponúka variabilitu využitia pre rôzne typy objektov: zrub, štýlový chalet, chata alebo

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

619,000 € 4299 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom, typ E3, Mirkovce

Reality Prešov

Rodinný dom | Mirkovce | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom s pozemkom v cene bytu. Nehnuteľnosť sa ponúka v štád

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

177,000 € 2855 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj Timber Tatranský Zrub, Vysoké Tatry, Pozemok 623 m

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

625,000 € 4340 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj rodinný dom, Prešov - Ľubotice

Reality Ľubotice

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - typu bungalov (novostavba vo výstavbe) v meste Prešov v časti

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ľubotice

298,000 € 2865 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj Tatranský Zrub Timber, Vysoké Tatry, Pozemok 688 m2

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

639,000 € 4438 €/m²

člen NARKS

POSLEDNÝ RD – takmer hotový + tepelné čerpadlo v cene, Prešov

Reality Vyšná Šebastová

Rodinný dom | Vyšná Šebastová | 75 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POSLEDNÝ RODINNÝ DOM V PROJEKTE IBV VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ – ZA ZÁHUMNÍM, LEN 3 KM

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vyšná Šebastová

219,000 € 2920 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom, typ E4, pozemok 347 m2

Reality Mirkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 64 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom s pozemkom v cene bytu. Nehnuteľnosť sa ponúka v štád

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mirkovce

179,000 € 2797 €/m²

člen NARKS

Na predaj Tatranský Zrub, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Pozemok 688 m2

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

639,000 € 4438 €/m²

člen NARKS

Moderný 5-izbový RD (typ B1) s pozemkom, terasou a výhľadmi – Ľubotice

Reality Prešov

Rodinný dom | 124.95 m²

Moderné rodinné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a priestor rodinného domu s výhodami a d

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

345,000 € 2761 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderný dvoj podlažný rodinný dom, Šalgovík, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite Šalgovík, mesto Prešov,

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

430,000 € 2263 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Veľký rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Bučany

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Na predaj ponúkame veľký dvojpodlažný rodinný dom s veľkým 15 árovým pozemkom -veľkou záhradou.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bučany

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka

Reality Piešťany

Rodinný dom | Modrovka | 133 m²

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka Ponúkame n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

307,990 € 2316 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

VIRTUÁLNA PREHLIADKA / Priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 133 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj sam

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Boleráz

144,900 € 1089 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Reality Modrovka

Rodinný dom | Modrovka | 133 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrovka

307,990 € 2316 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PRIPRAVUJEME ! Rodinný dom v srdci Dolná Strehová – ideálny na bývanie aj relax

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | 1,089 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv a zároveň bývať v pokojnom prost

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

115,000 € 106 €/m²

Rodinný dom na Ponikách

Reality Poniky

Rodinný dom | Dolná | 973 m²

Rodinný dom v obci PONIKY s pozemkom 973 m2 V tichom prostredí, blízko futbalového ihriska, ob

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poniky

175,000 € 180 €/m²

PREDAJ – STARŠÍ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V DOBROM STAVE PRI TRNAVE

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | 100 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta – RK - TOPOSREAL – ponúkame na predaj samostatný tehlový rodinný

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

179,900 € 1799 €/m²

PREDAJ - Veľký 5i rodinný dom v obci Cífer

Reality Cífer

Rodinný dom | 300 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom,nachá- dzaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Cífer

335,000 € 1117 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na Predaj - tehlový, 5i rodinný dom na krásnom pozemku v Tešedíkove

Reality Galanta

Rodinný dom | 240 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočnú, tehlovú stavbu rodinného domu ktorý svojou atmosfé

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Galanta

259,000 € 1079 €/m²

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

259,000 € 1079 €/m²

Na predaj rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v Diakovciach

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj rodinný dom situovaný na začiatku obce Diakovc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Diakovce

195,000 € 1300 €/m²

Novinka
Novinka

GARANT REAL predaj 2 - izbový rodinný dom 95 m2 s pozemkom 1333 m2, Žehňa, okr. Prešov

Reality Žehňa

Rodinný dom | Žehňa | 95 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, chalupu 95 m2 na rovinatom pozemku o veľkosti 1333 m2, lokalita

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žehňa

89,660 € 944 €/m²

GARANT REAL - prenájom prízemie v rodinnom dome 110 m2, 4 izby + príslušenstvo, Košice - Juh, Rázusova ulica

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Rázusova | 110 m²

Ponúkame na prenájom spodné podlažie v rodinnom dome, úžitková plocha 110 m2, kompletná rekonšt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Košice-Juh

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

GARANT REAL predaj 5 -izbový dvojpodlažný rodinný dom Prešov, Táborisko, Sládkovičova ul.

Reality Prešov

Rodinný dom | Sládkovičova | 250 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom s valbovou strechou, na pozemku o veľkosti 751 m2, Pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

399,000 € 1596 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie