Útulná vidiecka chalupa obklopená prírodou na predaj

Reality Ordzovany

Vidiecky dom | Hlavna 10 | 110 m²

Hľadáte miesto, kde uniknete ruchu mesta a nájdete skutočný pokoj? Ponúkame vám na predaj túto

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ordzovany

Cena dohodou

PRENÁJOM - Rodinný dom - mestská časť Poprad-Matejovce

Reality Poprad

Rodinný dom | Hlavná | 238 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na prenájom rodinný dom v mestskej časti Poprad- Matejovce, ktor

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Poprad

Cena dohodou

Rodinné domy, obec Danišovce, okr. Spišská Nová Ves

Reality Danišovce

Rodinný dom | Danišovce | 100.3 m²

Ponúkame na predaj novostavby dvoch rodinných dvojdomov, obec Danišovce, okres Spišská Nová Ves

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Danišovce

239,000 € 2383 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj, RD v obci Šuľany - Horný Bar, pozemok 600 m2, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Horný Bar

Rodinný dom | 140 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Šuľany - Hor

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

Cena dohodou

Predaj - priestranný rodinný dom - Diviaky TT

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Tehelná | 130 m²

Predáme priestranný dvojpodlažný rodinný dom, nachádzajúci sa v lokalite Diviaky, Turčianske Te

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

154,000 € 1185 €/m²

Klimatizovaný 4i rodinný dom s bazénom, 2x parkovanie na pozemku, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Slnečný 4-izbový rodinný dom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 2023 Charakteristika nehnut

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

410,000 € 4100 €/m²

Chorvátsko - Novostavba zariadeného domu s výhľadom na more a bazénom v Privlake

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám ponúka na predaj rodinný dom s bazénom a výhľadom na more v Privlake v Chorvát

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

580,000 € 2071 €/m²

Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 4izbový RD v Tešedíkove

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | - | 150 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje priestranný a čiastočne zrekonštruov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

159,900 € 1066 €/m²

AARK: Rodinný dom pre náročného klienta, Školská, KRAKOVANY

Reality Krakovany

Rodinný dom | Školská | 362 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Krakovany

Cena dohodou

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI | PODHRADOVÁ | UL. VIHORLATSKÁ

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Vihorlatská | 220 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj veľký 6 izbový rodi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

425,000 € 1932 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT 7 RODINNÝCH DOMOV | OBEC VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 133 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 7 rodinných domov v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Valaliky

350,000 € 2632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišský Štiavnik | 115 m²

*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poprad

219,990 € 1913 €/m²

VIDIECKY dom v MÉRA– reality Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

Rodinný dom na predaj v MAĎARSKU PRI KOŠICIACH vo väčšej obci MÉRA, ktorá sa nachádza POPRI ROV

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Méra

16,900 € 169 €/m²

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v mestskej čast

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

179,000 € 2295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

145,000 € 659 €/m²

Predaj | Rodinný dom | potenciál na rekonštrukciu | Brvnište

Reality Brvnište

Rodinný dom | Brvnište | 120 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým potenciálom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brvnište

135,900 € 1133 €/m²

Solivar priestranny 6 izbový dom

Reality Prešov

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite Prešov –

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

289,000 € 1091 €/m²

Na predaj rodinný dom v Oslanoch

Reality Oslany

Rodinný dom | - | 140 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Oslany, ulica SNP –

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oslany

290,000 € 2071 €/m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v meste Štúrovo. Rodinný dom má jedno pod

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

199,900 € 1999 €/m²

Predaj | Novostavby 5-izbových rodinných domov - Kameničany

Reality Kameničany

Rodinný dom | Kameničany | 150 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva moderné 5-izbové rodinné domy v atraktívnej lokalite Il

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kameničany

259,900 € 1733 €/m²

rodinný dom ,9ár.pozemok, Tornyosnémeti, 20 km od KE- Maďarsko

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | Ady Endre

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s pries

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

139,000 € 1738 €/m²

Pokojné bývanie s veľkým pozemkom len 20km od Košíc– Paňovce

Reality Paňovce

Rodinný dom | Paňovce | 67 m²

Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Paňovce

155,000 € 2313 €/m²

Priestranný 4 izbový dom s garážou, Senec - Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Hurbanova Ves | 147 m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

343,000 € 2448 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie