AARK: Rodinný dom pre náročného klienta, Školská, KRAKOVANY

Reality Krakovany

Rodinný dom | Školská | 362 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Krakovany

Cena dohodou

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI | PODHRADOVÁ | UL. VIHORLATSKÁ

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Vihorlatská | 220 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj veľký 6 izbový rodi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

425,000 € 1932 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT 7 RODINNÝCH DOMOV | OBEC VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 133 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 7 rodinných domov v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Valaliky

350,000 € 2632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišský Štiavnik | 115 m²

*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poprad

219,990 € 1913 €/m²

VIDIECKY dom v MÉRA– reality Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

Rodinný dom na predaj v MAĎARSKU PRI KOŠICIACH vo väčšej obci MÉRA, ktorá sa nachádza POPRI ROV

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Méra

16,900 € 169 €/m²

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v mestskej čast

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

179,000 € 2295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

145,000 € 659 €/m²

Predaj | Rodinný dom | potenciál na rekonštrukciu | Brvnište

Reality Brvnište

Rodinný dom | Brvnište | 120 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým potenciálom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brvnište

135,900 € 1133 €/m²

Solivar priestranny 6 izbový dom

Reality Prešov

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite Prešov –

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

289,000 € 1091 €/m²

Na predaj rodinný dom v Oslanoch

Reality Oslany

Rodinný dom | - | 140 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Oslany, ulica SNP –

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oslany

290,000 € 2071 €/m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v meste Štúrovo. Rodinný dom má jedno pod

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

199,900 € 1999 €/m²

Predaj | Novostavby 5-izbových rodinných domov - Kameničany

Reality Kameničany

Rodinný dom | Kameničany | 150 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva moderné 5-izbové rodinné domy v atraktívnej lokalite Il

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kameničany

259,900 € 1733 €/m²

rodinný dom ,9ár.pozemok, Tornyosnémeti, 20 km od KE- Maďarsko

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | Ady Endre

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s pries

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

139,000 € 1738 €/m²

Pokojné bývanie s veľkým pozemkom len 20km od Košíc– Paňovce

Reality Paňovce

Rodinný dom | Paňovce | 67 m²

Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Paňovce

155,000 € 2313 €/m²

Priestranný 4 izbový dom s garážou, Senec - Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Hurbanova Ves | 147 m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

343,000 € 2448 €/m²

NOVOSTAVBA domov v slepej uličke - Horné Mýto

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | - | 70 m²

Stars Reality Vám v novom deloperskom projekte vám ponúka na predaj moderné a energeticky úspo

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

189,000 € 2700 €/m²

SKVELÁ ZĽAVA! Rodinný dom v pokojnej obci Lastomír

Reality Lastomír

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Príjemné vidiecke prostredie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lastomír

109,900 € 1099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj dvojgeneračný rodinný dom, BA II - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kamenárska | 210 m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom, Bratislav II – Trnávka Ideálne bývanie pre dve generácie,

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

666,000 € 3171 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave pár krokov od námestia – Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 220 m²

Výnimočná nehnuteľnosť v srdci Nového Mesta nad Váhom – dva domy, absolútne centrum, široké mož

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - 4 izbový BUNGALOV- Moravany nad Váhom DOLINKY s pozemkom 669 m2

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Hubinská | 110.86 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

249,999 € 2345 €/m²

RK RealityDS – PREDAJ - Klasický vidiecky rodinný dom + 8,15 á pozemok s potenciálom, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 100 m²

RK RealityDS Vám predstavuje na predaj veľmi zachovalý dvojizbový rodinný dom, situovaný v širš

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šamorín

320,000 € 3200 €/m²

Predaj novostavba 3 izbový rodinný dom,Partizánske Šimonovany

Reality Partizánske

Rodinný dom | - | 85 m²

Predstavte si život v novom, modernom domove, kde sa snúbi pokoj vidieka s komfortom mestskej d

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánske

179,900 € 2116 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-izbová novostavba, pozemok 722 alebo 731 m2, Kynek, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj holodom 4-izbového rodinného domu na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

294,000 € 1729 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Lieskovec | 165 m²

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec Hľadáte ideálne miesto

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

55,000 € 379 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie