Predaj novostavba 3 izbový rodinný dom,Partizánske Šimonovany

Reality Partizánske

Rodinný dom | - | 85 m²

Predstavte si život v novom, modernom domove, kde sa snúbi pokoj vidieka s komfortom mestskej d

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánske

179,900 € 2116 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-izbová novostavba, pozemok 722 alebo 731 m2, Kynek, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj holodom 4-izbového rodinného domu na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

294,000 € 1729 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Lieskovec | 165 m²

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec Hľadáte ideálne miesto

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

55,000 € 379 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM SO SAMOSTATNOU UBYTOVŇOU V OBCI ZAVAR

Reality Zavar

Rodinný dom | - | 274 m²

*****WFM Reality***** Hľadáte ideálnu investičnú nehnuteľnosť alebo kombináciu bývania a podni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zavar

400,000 € 1460 €/m²

Na predaj 3-izb. rodinný dom, garáž a 30a pozemok | Moldava

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Záhradná | 110 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom o celkov

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

164,990 € 1500 €/m²

3izbový rodinný dom na prenájom s veľkou podzemnou pivnicou v Malinove

Reality Malinovo

Rodinný dom | Bazová | 75 m²

MARLICKPROPERTY vám dáva do ponuky na prenájom 3izbový rodinný dom v Malinove v tichej ulici, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Malinovo

1,150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA _dom jazero Rakaca_2 iz._komplet. rekonštrukcia

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Napsugár utca 11

Objavte raj na zemi v lokalite nachádzajúcej sa uprostred bujnej vegetácie, Bonusom je vodná ná

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Szalonna

49,000 € 1212 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ 4izb. rekreačný dom priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | - | 176.17 m²

Ponúkam na predaj luxusnú novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

279,000 € 1584 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZAUJÍMAVÉ 3i dom+kuchyňa+1x parking+záhrada 82m2 Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BÁNOVÁ - 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 260 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 6 izb

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

427,000 € 1642 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výrazne znížená cena.Na predaj starý dvojdom vhodný na prerobenie

Reality Očová

Rodinný dom | SNP | 200 m²

V malebnej obci Očová na rovinatom pozemku ponúkame Vám na predaj dvojdom .Dom je pôvodnom stav

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Očová

Cena dohodou

Na predaj budova vhodná aj na bývanie alebo podnikanie s bývaním.

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Slobody | 241 m²

Ponúkame na predaj 15 km od Zvolena v obci Dobrá Niva kamenno tehlový podnikateľský objekt / v

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

99,000 € 411 €/m²

Na predaj rodinný dom a parkovaním - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s tromi samostatnými bytov

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

475,000 € 6090 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ – Predaj domu s garážami v Spišských Vlachoch

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | Železničná 997/71 | 338 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný, samostatne

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

250,000 € 740 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM V ŽAKOVCIACH

Reality Žakovce

Rodinný dom | - | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej dedinke pod Tatrami v

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žakovce

289,990 € 967 €/m²

TOPP PONUKA !Ponúkam na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 140 m²

Predpredaj spustené - Rezervujte teraz !!! Ponúkame Vám na predaj poschodové rodinné domy v nov

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1729 €/m²

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s predzáhradkou v mestske

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

159,000 € 2038 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTOČ RK - vidiecky 4-izb. RD v Taliansku neďaleko mora s pozemkom 1.080 m2 - Fiumicello

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia a slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

169,000 € 1300 €/m²

Na predaj RD s polyfunkciou, - okr. Zvolen

Reality Železná Breznica

Rodinný dom | - | 486 m²

Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka nehnuteľnosť, ktorá nie je pre každého. Je pre človeka, kto

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Železná Breznica

274,900 € 566 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izb.rod.dom s 10ár.pozemkom, Kráľovce, KE-okolie

Reality Kráľovce

Rodinný dom | - | 150 m²

Možná výmena aj za 3 izb.byt v Košiciach ! Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľovce

195,000 € 1300 €/m²

Pripravujeme na predaj rodiiný dom - Sereď, okres Galanta

Reality Sereď

Rodinný dom | - | 100 m²

Kancelária Realitné Očko Vám čoskoro prinesie do ponuky na predaj moderný rodinný dom s dvojgar

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM V PÚCHOVE

Reality Púchov

Rodinný dom | 1. Mája | 367.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku, ktorá spája komfort mestského bývania s atraktívnou podnika

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Púchov

849,000 € 2310 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA, 4-izb.rod.dom, 7,4ár.pozemok, Herľany, KE-Okolie

Reality Herľany

Rodinný dom | - | 125 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj rozostava

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Herľany

229,900 € 1839 €/m²

7 izbový dom pod vrchom Žibrica - Štitáre - Nitra

Reality Štitáre

Rodinný dom | Štitáre | 260 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj krásny 7 izbový rodinný dom v obci Štitáre, v tichej lokal

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štitáre

366,000 € 1408 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie