Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²
Slnečný, klimatizovaný, 4-izbový rodinný dom s bazénom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 20
2,300 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Richarda Vandru | 134 m²
Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 4 izbový RODINNÝ DOM V TRNAVE vo vyhľadávanej lokali
1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hrušovany | 200 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce H
159,900 € 800 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
SaleA- Váš realitný maklér Vám ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je
119,990 € 923 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom na očarujúcom pozemku
395,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Sovietskej Armády | 80 m²
SaleA Váš partner v realitách Vám ponuka na predaj rodinný domček v Seliciach. Kompletne prero
110,000 € 1375 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk
54,990 € 458 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je
83,990 € 700 €/m²
Rodinný dom | - | 137.6 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, obec Spišské Tomášovce, okres Spišská Nová Ves. Nehn
270,000 € 1962 €/m²
Rodinný dom | - | 914 m²
SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj Starší rodinný dom s garážou,mo
135,000 € 148 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 58 m²
SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým
150,000 € 2586 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
KAMENNÝ DOM S BAZÉNOM LEN 300M OD MORA – PRIVLAKA Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlo
870,000 € 1832 €/m²
Rodinný dom | Mládežnícka štvrť | 113.4 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám výhradne iba u Nás ponúka na predaj krásny a moderný rodinný
299,500 € 2641 €/m²
Rodinný dom | - | 160.59 m²
Rodinný dom na predaj – Ortuťová, okr. Bardejov Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | - | 180 m²
SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 180 m2 a celková výmera pozemku 11
63,990 € 356 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 200 m²
Hľadáte bývanie v Žiline, avšak nechcete kompromisy typu „byt bez súkromia“? Tento tehlový rado
259,990 € 1300 €/m²
Rodinný dom | Karola Šišku | 170 m²
SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 6
379,900 € 2235 €/m²
Rodinný dom | . | 129 m²
SaleA-Váš partner v realitách, ponúka na predaj priestranný, moderný 4-izbový rodinný dom, ktor
299,000 € 2318 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj prízemný dom v radovej zástavbe v Chorvátsku na ostrove Vi
199,000 € 3827 €/m²
Rodinný dom | - | 225 m²
Ponúkame na predaj energeticky nenáročnú, výnimočnú nehnuteľnosť, spája historický charakter s
350,000 € 1556 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 180 m²
RK Expisreal Vám ponúka na prenájom veľký, 4izbový ešte neobývaný bungalov Stupave. Zastavan
2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
Hľadáte pokojné bývanie s veľkým potenciálom, kde budete mať prírodu doslova na dosah ruky? Mám
129,900 € 1083 €/m²
Rodinný dom | hlavná | 115 m²
Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos
315,000 € 2739 €/m²
Rodinný dom | Masiarska | 540 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný meštiacky dom v historickom centr
230,000 € 426 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.