** Priame pripojenie na R7 ** Byt s terasou a parkovacím státím

Reality Šamorín

2 izbový byt | Šámot | 64.45 m²

Ponúkame možnosť kúpy 2izbového bytu s terasou a pivnicou v obci Šámot, z ktorej je vybudované

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

140,000 € 2172 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Kompletne zariadený 3- izb. byt po rekonštrukcii (73 m2+ 6 m2 balkón) s parkovaním v staršej novostavbe v pokojnej uličke malebnej obce Berg, Rakúsko

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj zariadený 3-izb.byt na začiatku pohraničnej obce Berg, Rakúsko- Niederösterr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

229,000 € 2899 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Prenájom, útulný a slnečný 3- izb. byt po rekonštrukcii (66 m2) v Hainburgu, ul. Jägergasse

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3- izb. byt o výmere 66 m2 (60 m2 byt + 6 m2 murovaná

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

Novostavba 3 izb. Rodinného domu v Seredi -Trnavská cesta

Reality Sereď

Rodinný dom | Trnavská cesta | 70 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v radovej zástavbe na Trnavskej ceste v

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

177,000 € 2529 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Novostavba 2-izbového bytu so záhradkou a parkovaním v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sereď

145,000 € 3295 €/m²

Top
Top

ALL INCLUSIVE I KRÁSNY 5 IZBOVÝ RD S MNOHÝMI BENEFITMI GALANTA KOLÓNIA

Reality Galanta

Rodinný dom | Topoľová | 112.5 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA! 3D OBHLIADKA A VIDEO! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívn

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Galanta

279,000 € 2480 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22998)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie