2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²
Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom
205,000 € 3147 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²
BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a
195,000 € 3062 €/m²
3 izbový byt | Trnavská | 54 m²
165,000 € 3056 €/m²
4 izbový byt | Trnavská | 114.07 m²
273,597 € 2399 €/m²
3 izbový byt | Trnavská | 88.5 m²
Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš s parkingom v podzemnej garáži za zvýho
240,200 € 2714 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²
170,233 € 3013 €/m²
Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov
1,750,000 € 1750 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 84 m²
LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom
266,500 € 3173 €/m²
Rodinný dom | Ulica Sauberg | 273 m²
LUNA REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu s panoramatickým výhľado
790,000 € 2894 €/m²
Rodinný dom | Kúria | 325 m²
Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj
269,900 € 830 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²
Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan
229,000 € 3804 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
Info v RK
1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²
/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2
135,700 € 4523 €/m²
3 izbový byt | Žižkova | 119.78 m²
Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám predstavuje exkluzívny 3-
799,900 € 6678 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bezručova | 82 m²
Novinka v ponuke YAMI •DOMI na prenájom 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Bezručov
1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 130 m²
Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na prenájom priestranný, kompletne novozrekonštruovaný 3-iz
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na predaj pôvodný vidiecky rodinný dom určený na kompletn
159,000 € 636 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná kancelária Y A M I • D O M I ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci
319,900 € 1280 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
Rodinný dom | 30 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k
115,000 € 3833 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt
184,000 € 1822 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.