Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame vám na predaj zaujímavý rodinný dom v Žiline na Malej Prahe. Jedná sa o pôvodný dom, p
379,900 € 1520 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na
1,995,000 € 3325 €/m²
Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada
895,000 € 4945 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 649 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó
620 €/m2 620 €/m2
Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²
V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali
1,089,000 € 4950 €/m²
Rodinný dom | Šalviová | 178 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi
Cena dohodou
4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²
Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,
409,900 € 4657 €/m²
1 izbový byt | Blumentálska | 30.2 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. I
199,500 € 6606 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 397 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný penzión v malebnom prírodnom prostredí obce Blahová,
460,000 € 1159 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený dom v obci Blahová ktorý predstavuje ideálnu prílež
140,000 € 1167 €/m²
Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov
1,750,000 € 1750 €/m²
2 izbový byt | Popradská | 83 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re
259,000 € 3120 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
2 izbový byt | Šámot | 64.45 m²
Ponúkame možnosť kúpy 2izbového bytu s terasou a pivnicou v obci Šámot, z ktorej je vybudované
140,000 € 2172 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na predaj zariadený 3-izb.byt na začiatku pohraničnej obce Berg, Rakúsko- Niederösterr
229,000 € 2899 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3- izb. byt o výmere 66 m2 (60 m2 byt + 6 m2 murovaná
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Adámiho | 82 m²
Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove
273,900 € 3340 €/m²
3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²
Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli
264,900 € 3731 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 171 m²
Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý
409,000 € 3392 €/m²
Rodinný dom | Trnavská cesta | 70 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v radovej zástavbe na Trnavskej ceste v
177,000 € 2529 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na
640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz
145,000 € 3295 €/m²
Rodinný dom | Topoľová | 112.5 m²
NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA! 3D OBHLIADKA A VIDEO! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívn
279,000 € 2480 €/m²
3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p
339,000 € 3906 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.