Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 1 izbového bytu (40m²) voľný ihneď

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Prenájom 1 izb. bytu po rekonštrukcii v NZ

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²

Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

6-izbový rodinný dom pri lese so saunou – Lamač, Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 140 m²

Ponúkame na predaj 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej rekreačnej lokalite Plánky v br

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

650,000 € 4643 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový štýlový byt na prenájom v blízkosti centra Prešova – Záhradné sady

Reality Prešov

2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

POSLEDNÝ LUXUSNÝ 4i PENTHOUSE S PANORAMATICKOU TERASOU_ Rezidencia Záhradné sady

Reality Prešov

4 izbový byt | Hrušková | 155.07 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nekombinuje len štýl a priestor, ale aj status a bezstarostnosť? Predsta

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Prešov

299,980 € 1934 €/m²

Top
Top

2-IZB. APARTMÁN – PORÁČ

Reality Poráč

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a zároveň rozumne investujete? Predstav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poráč

145,000 € 2266 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

COMPACT OFFICES | Prenájom kancelárskych priestorov o výmere 22,30m2 | CBC3

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Karadžičova | 35.89 m²

Hľadáte moderné, flexibilné kancelárie, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám? Objavte Compact Of

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Novinka
Top Novinka

EDEN PARK, PRENÁJOM, BYT - 3 IZBOVÝ, 82M2 + 17M2 TERASA, DRIEŇOVÁ ULICA, BRATISLAVA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 82 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v Eden Parku na Dri

Publikované: 17.09.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! - River House - nepremeškajte jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a zároveň na dosah mesta

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

507,000 € 4207 €/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

Samostatne stojaci 4i rodinný dom ÚP 110m² v obci Láb, pozemok 286 m²

Reality Láb

Rodinný dom | 110 m²

Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Láb

330,000 € 3000 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

220m2 priestor s veľkým výkladom na Račianskej – Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 220 m²

Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte p, prosím, správcu objektu p. Heš

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Top
Top

NC HRON: Prenájom obchodných priestorov od 18 m² až po predajné stánky

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Dudvážska | 18 m²

Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel:+421 918 976 234, email: spra

Publikované: 25.08.2021 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Top
Top

Apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 54 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,439 € 2323 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárií v Europa Business Center BB – od 25 m² s výhľadom

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Na Troskách | 25 m²

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1380)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23097)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8505)
Upresniť hľadanie