Rodinná usadlosť s 20-árovou okrasnou záhradou a krytým bazénom len 20 km od Bratislavy (so znaleckým posudkom)

Reality Čenkovce

Rodinný dom | 303 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a

Publikované: 16.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čenkovce

490,000 € 1617 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom moderného 1-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj | Štýlová garzónka po kompletnej rekonštrukcii | Trenčianske Teplice | Ideálna investícia

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Štvrť SNP | 24 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj moderne navrhnutú garzónku vo vyhľadávanej lokalite kúpeľného mes

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

99,500 € 4146 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj chata so záhradou v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²

Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

69,900 € 185 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

5i RD s veľkou záhradou a samostatným bytom – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 344 m²

Či robíte z domu alebo každý deň dochádzate do práce, tento dom ponúka skutočné zázemie, ktoré

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

409,000 € 1189 €/m²

Top
Top

SLNEČNICE MESTO I 3izb I Klimatizácia I Kvalitné zariadenie I Výhľad do parku I Zviera možné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²

SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Downtown I Metropolis I 3izb I Bez nábytku I Pet-friendly

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 80 m²

Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rodinný dom s dobrou dostupnosťou

Reality Hrašné

Chalupa, rekreačný domček | 97 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom z roku 1950 situovaný v osade Hodulov Vrch, obec Hrašné, v maleb

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrašné

62,400 € 643 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! Dom, ktorý vám môže splácať hypotéku

Reality Myjava

Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²

3-podlažný rodinný dom v Myjave, ktorý vám môže nielen slúžiť na bývanie, ale aj prinášať príje

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Myjava

243,000 € 1125 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Dom pripravený na bývanie

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame vám na predaj 3-izbový rodinný dom za zvýhodnenú cenu 134 990 € (zľava 5 000 €). Nehn

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

134,990 € 1500 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Chalupa na dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 201 m²

Ponúkame vám na predaj chalupu v osade Súš (Stará Turá), ktorá prešla zásadnou technickou rekon

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

105,000 € 522 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Bývanie s vôňou novoty: Štýlový 2-izbový byt v Arborii

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 45.92 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom svetlý a vkusne zariadený 2 izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

740 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

114,990 € 3108 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Záhrada na predaj v obľúbenej časti Trnávka - Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 390 m²

LG Reality, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj pozemok – ZÁHRADU s celkovou výmerou 390m2, ktor

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

160,000 € 410 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23106)
Upresniť hľadanie