NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3 izbový byt CENTRUM - NOVOSTAVBA - prémiové zariadenie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY, PRÉMIOVO ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

939,000 € 6583 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADOM V NOVOSTAVBE NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4851 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM V PROXENTA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 5673 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNMI V EXKLUZÍVNOM PROJEKTE PODUN

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4600 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s dvoma garážami a záhradným ateliérom, Šamorín-Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | Brečtanová | 138 m²

Rodinný dom v Šamoríne-Mliečne s úžitkovou plochou 138 m², ktorý v posledných rokoch prešiel ob

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

368,000 € 2667 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Atraktívny 4 izbový mezonet s výhľadom na Bratislavský hrad a Dóm Sv. Martina, Panenská, 130 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panenská | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 4008 €/m²

Top
Top

Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ideálna dispozícia, Belinského ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 74 m²

Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, kde sa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,800 € 3646 €/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvomi loggiami, Majerníkova, Karlova Ves - BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,900 € 3730 €/m²

Top
Top

4i mezonet pri lese v Dúbravke– terasa 20,4 m² + zasklená loggia 10,6 m², parking v cene

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²

4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

429,000 € 5364 €/m²

Top
Top

Priestranný rodinný dom s potenciálom samostatného bytu v podkroví | Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

469,000 € 4467 €/m²

Top
Top

Prenájom, dvojizbový byt Žilina, Vlčince - Kastor

Reality Žilina

2 izbový byt | Karpatská | 46 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom dvojizbový byt v Žiline na Karpatskej ulici v komplexe Kastor.

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

UNIKÁTNY BUNGALOV s vysokým stropom a priestranným pozemkom

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov v novej lokalite obce Alžbetin Dvor s kompl

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

370,000 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNE krásny 3 izbový byt na PREDAJ so zariadením

Reality Tlmače

3 izbový byt | Dlhá | 60.27 m²

AK HĽADÁTE KRÁSNY BYT PRE SEBA, ALEBO INVESTIČNÝ BYT NA DLHODOBÝ PRENÁJOM, TÁTO PONUKA JE URČEN

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Tlmače

99,000 € 1643 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3 izbový byt na PREDAJ v centre mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ zrekonštruovaný, veľmi atraktívny, m

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

Info v RK

Top
Top

Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

ROYAL MARIE│Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 53.3 m²

TARGETreal Vám predstavuje Royal Marie - projekt, ktorý spája prémiové mestské bývanie s invest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

166,900 € 3131 €/m²

Top
Top

ROYAL MARIE │ Elegantný 2-izbový apartmán s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 69.4 m²

TARGETreal Vám ponúka projekt Royal Marie - bývanie a investícia priamo na pešej zóne Turčiansk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

194,900 € 2808 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23114)
Upresniť hľadanie