3 izbový byt | Hraničná | 71 m²
Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²
Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D
242,000 € 6453 €/m²
5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
Obchodné priestory | Dolná 47 | 33 m²
PRENÁJOM – Obchodný priestor v historickej budove, centrum Banská Bystrica, Dolná ulica 47 Pon
685 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mýtna | 55 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte Blumental Rezidence
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 590 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 590 m2 s prístupovou cestnou komunikáciou, chodníkmi a vere
180,700 € 306 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Ponúkame moderný, kompletne zrekonštruovaný, bezbariérový byt v jednej z najžiadanejších častí
209,000 € 5971 €/m²
Priestor pre sklad | Iliaš | 302 m²
Hľadáte priestor pre svoje podnikanie bez nutnosti ďalších veľkých investícií? Ponúkame na pred
178,000 € 589 €/m²
3 izbový byt | Partizánska cesta | 78.1 m²
Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v
255,000 € 3265 €/m²
2 izbový byt | Tatranská | 47 m²
BENARD reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite Veľká Lo
155,000 € 3298 €/m²
3 izbový byt | Stará Lesná | 57 m²
Realitná kancelária BENARD Vám ponúka na predaj apartmán v obľúbenej tatranskej obci Stará Lesn
280,000 € 4912 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame na predaj novostavbu zrubového rodinného domu v lokalite Kysuce, obec Zákopčie. Nehnut
128,500 € 1285 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 63 m²
Ponúkame na predaj pekný, kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v tichej slepej uličke v
199,000 € 3159 €/m²
Rodinný dom | Lichardova | 134 m²
Na výnimočných adresách sa nehnuteľnosti neobjavujú často. A už vôbec nie také, ktoré spájajú a
565,000 € 4216 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Urbánkova | 624 m²
Niektoré adresy majú hodnotu už samy o sebe. Urbánkova ulica patrí medzi tie, ktoré si dlhodobo
Cena dohodou
Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²
BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu
170,000 € 2070 €/m²
Rodinný dom | Slnečné Stráne | 149 m²
AKTUÁLNA PONUKA novostavieb RODINNÝCH DOMOV s nádherným panoramatickým výhľadom na Banskú Bystr
Cena dohodou
3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
243,000 € 3223 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.