Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
229,900 € 2652 €/m²
Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²
Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac
146,260 € 2849 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho
520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za
299,900 € 2892 €/m²
4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
3 izbový byt | Družicová | 61 m²
Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova
285,000 € 4672 €/m²
2 izbový byt | Prístavná | 71.17 m²
Realitná kancelária DANUBE LIVING vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 2-izbový apartmán v
319,900 € 4495 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno
164,900 € 3952 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rezedová | 82 m²
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici
319,900 € 3901 €/m²
3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²
Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²
Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto, lokalita Nová Doba. Byt sa nachádz
635 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame na predaj exkluzívnu novostavbu priestranného 4-izbového bungalovu, ktorý v sebe spája
385,000 € 3500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolný koniec | 1,800 m²
Pozemky na výstavbu o celkovej výmere 1800 m2, lokalita Plavecký Štvrtok – s projektom a základ
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Staničná | 735 m²
Hľadáte miesto, kde váš biznis nikto neprehliadne? Ponúkame na predaj komerčnú budovu v najrušn
369,000 € 502 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 96 m²
Babony TRE I Predaj Moderný 4-izbový dom s veľkým pozemkom a súkromím – Malý raj, 10 min od Bra
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Stavbárska | 406 m²
Ponúkame na predaj flexibilnú výrobnú/skladovú halu s kompletným zázemím pre rozvoj vášho podni
373,500 € 920 €/m²
4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²
BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa
294,000 € 3513 €/m²
Rodinný dom | Zarevúca | 190.5 m²
Ponúkame na predaj technologicky vyspelú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Liptovský
380,000 € 1995 €/m²
Rodinný dom | M.Chmeliara | 180 m²
Spoločnosť Babony TRE ponúka jedinečnú príležitosť získať priestranný dvojposchodový dom v obci
259,000 € 1439 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.