Rodinný dom | 30 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k
115,000 € 3833 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt
184,000 € 1822 €/m²
Priestor pre sklad | 968 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na
2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,
179,000 € 1772 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l
205,000 € 2847 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na
640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 63 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od
145,900 € 2316 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
139,900 € 2221 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá
159,900 € 2132 €/m²
Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí
398,000 € 1411 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Hľadáte rodinný dom na predaj v Bolerázi? Ponúkame novostavbu moderného dvojpodlažného rodinné
284,000 € 1806 €/m²
3 izbový byt | Bazová | 78 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome GAUDI na Bazovej ulici č.
1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Námestie Martina Benku | 130 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s možnosťou dispozičnej úpravy na 4-izbový o celk
1,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa
214,900 € 3907 €/m²
2 izbový byt | Narcisova | 50 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac
197,000 € 3940 €/m²
4 izbový byt | Červeňova | 87 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v prestížnej lokalite Starého Mesta na Partizánskej
435,000 € 5000 €/m²
Obchodné priestory | Triblavinská | 29.8 m²
SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast
125,700 € 4218 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
Obchodné priestory | K Železnej studienke | 44.05 m²
Ponúkame atraktívny obchodný priestor v novom projekte PRI STUDNIČKE, ktorý je ideálnou voľbou
231,170 € 5248 €/m²
Obchodné priestory | K Železnej studienke | 42.76 m²
Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor situovaný v obľúbenom rezidenčnom projekte PRI STU
181,951 € 4255 €/m²
1 izbový byt | K Železnej studienke | 40.79 m²
Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt s celkovou výmerou 43,63 m², z čoho tvorí obytná plocha 40,79
242,032 € 5934 €/m²
3 izbový byt | Pri Suchom mlyne | 73.73 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 3. nadzemnom podlaží s celkovou výmerou 73,73 m², obytná pl
361,333 € 4901 €/m²
Rodinný dom | Hlavné Námestie | 180 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Ponúkame Vám na predaj novostavbu radovéh
279,900 € 1555 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.