Apartmán, kde sa rodia príbehy. Srdce Bratislavy, pokoj vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 78 m²

Palisády v Bratislavy — ulica, ktorá si zachovala charakter starého mesta. Historické centrum j

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4486 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2izb NOVÝ RUŽINOV KOMPLET ZARIADENÝ s PARKOVANÍM S VEĽKOU TESOU 29M2 VILLA SOFIA TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 84 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

AB ESTATE /Na predaj výnimočná kultúrna pamiatka s vlastným parkovaním, ktorá kombinuje okamžitý výnos, stabilitu a silný rastový potenciál.

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie Štefana Moyzesa | 1,071 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI BANSKEJ BYSTRICE Námestie Štefana Moyzesa | histori

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,500,000 € 1401 €/m²

Top
Top

AB ESTATE / NA PREDAJ 5-IZBOVÝ ROD.DOM PRI PARKU KÚPEĽOV SLIAČ S MINERÁLNOU VODOU NA POZEMKU

Reality Sliač

Rodinný dom | 240 m²

AB ESTATE exkluzívne ponúka : Takéto ponuky sa objavujú len výnimočne. Predstavte si bývanie

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Sliač

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PRIEMYSELNÁ HALA S MOSTOVÝM ŽERIAVOM, VLASTNÝM PARKOVISKOM A POZEMKAMI VLKANOVÁ – VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! PREDAJ ALEBOMožNÝ AJ PRENÁJOM !

Reality Vlkanová

Priestor pre sklad | Vlkanovská cesta | 3,366 m²

AB ESTATE / Ponúkame na predaj výrobnú halu so skladmi a vlastným parkovaním spolu s podielmi n

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Vlkanová

770,000 € 229 €/m²

Top
Top

AB ESTATE / EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE ZVOLENA NA PREDAJ

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | P. O. Hviezdoslava | 340 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE ZVOLENA Ponúkame vám na predaj plne obsadený admini

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

809,000 € 2379 €/m²

Top
Top

AB ESTATE / Rodinný dom na predaj Staré Hory ! 970m2 pozemok

Reality Staré Hory

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Dom v Starých Horách, ktorý má atmosféru, potenciál aj lokalitu, aká sa objavuje len zriedka.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Staré Hory

189,000 € 1050 €/m²

Top
Top

Exkluzívne na PRENÁJOM nadštandardný 3-izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním.

Reality Hviezdoslavov

3 izbový byt | Mesačná ulica | 168 m²

Exkluzívne na PRENÁJOM nadštandardný 3-izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním. Ponúkame n

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Hviezdoslavov

850 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | SNP | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s až tromi balkónmi v obľúbenej a pokojnej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

135,000 € 1824 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 64 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Pod

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

145,000 € 2266 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4-izbový byt s dvomi balkónmi, 86 m2, ILAVA - Medňanská ul.

Reality Ilava

4 izbový byt | Medňanská | 86 m²

Na predaj: priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi, 86 m² – Ilava, Medňanská ulica Ponúkam

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ilava

150,000 € 1744 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-izbový byt s balkónom, krbom a garážou – Hatné

Reality Hatné

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

Na predaj: 3‑izbový byt s balkónom, krbom a garážou – Hatné, ZNÍŽENÁ CENA 130.000 EUR. Ponúkam

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hatné

130,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

1 izbový byt | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS
Top
Top

PRENÁJOM, Novostavba, 2 izbový byt s terasou, Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom novostavbu 2 izbový byt s terasou v projekte Arbor

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, zariadená novostavba 4 izbový dom s terasou, Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | 108 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Špačince

375,000 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt s pozemkom, terasa, parkovanie, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lužianky

184,000 € 1822 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Skladové haly na prenájom pri D1, 900 až 1000 m²

Reality Slovenská Nová Ves

Priestor pre sklad | 968 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Slovenská Nová Ves

2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1410 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 157 m²

Hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a pokojnou atmosférou len pár minút od Trnavy? SIERA real

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

189,900 € 1210 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, 2 izbový byt s predzáhradkou 86 m2, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Boleráz

145,900 € 2316 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, Novostavba 2 izbový byt s predzáhradkou, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Boleráz

139,900 € 2221 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie