Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

DIZAJNOVÝ 1-izb. byt v projekte METROPOLIS s parkovaním | Nový downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 34 m²

Realitná kacelária Bellasity vám ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

740 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

Kompletne zariadený vzorový 3-izbový byt na kľúč | 72,50 m² + loggia | Parkovacie státie zdarma | ZÁBREH ILAVA

Reality Ilava

3 izbový byt | Mierové Námestie | 72.5 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 3-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ilava

234,000 € 3228 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Unikátny mezonetový byt pri lese s veľkými terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Sološnická | 239 m²

BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

281,500 € 3392 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

REZERVOVANÝ! Exkluzívny 2‑izbový apartmán v modernej rezidencii Central Point v centre Humenného - K2

Reality Humenné

2 izbový byt | Námestie Slobody | 69.16 m²

Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2‑izbový apartmán, ktorý sa nachádza v novej rezidencii pri

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

139,900 € 2023 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 3‑izbový byt s priestrannou terasou priamo v srdci Humenného - B1

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 135.59 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3‑izbový byt s výmerou 135,59 m², ktorý sa nachádza v

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

199,900 € 1474 €/m²

Top
Top

PREDANÝ! Veľkorysý 4‑izbový byt pre modernú rodinu v centre Humenného - L1

Reality Humenné

4 izbový byt | Námestie Slobody | 109.69 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4‑izbový byt s výmerou 109,69 m², ktorý sa nachádza v úplnom centr

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

179,900 € 1640 €/m²

Top
Top

PREDANÝ! Atraktívny 3‑izbový byt v novej rezidencii priamo v centre mesta - J2

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 72.31 m²

Ponúkame na predaj priestranný a mimoriadne svetlý 3‑izbový byt s výmerou 72,31 m², situovaný v

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

169,900 € 2350 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 5‑izbový mezonet v prestížnom projekte Átrium pod Kamenicou – centrum Stropkova

Reality Stropkov

Rodinný dom | Hrnčiarska | 178 m²

Predstavujeme vám ATRIUM POD KAMENICOU, moderné dvojpodlažné bývanie, ktoré spája nadčasový diz

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Stropkov

204,795 € 1151 €/m²

Top
Top

POSLEDNÝ voľný 3 izbový priestor v projekte VERDENA pri Peknej ceste s parkovaním v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²

Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

295,314 € 3668 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

274,000 € 3513 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ | 4-izbový rodinný dom s garážou – Trenčín, Kubrá

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záhrady | 122 m²

NA PREDAJ | 4-izbový rodinný dom s garážou – Trenčín, Kubrá Spol. ZAJO Reality vám výhradne

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčín

329,000 € 2697 €/m²

Top
Top

Novostavba rodinného domu s nádhernou permakultúrnou záhradou – Kvetoslavov, 20 min od Bratislavy

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²

Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

259,000 € 4111 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (22986)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie