2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r
185,000 € 3627 €/m²
3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²
Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j
225,000 € 3488 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku
169,000 € 211 €/m²
3 izbový byt | Na Revíne | 104 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom 3-izbový byt v pokojnej lokalite Na Reví
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Detva | 873 m²
SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinného do
40,000 € 46 €/m²
Rodinný dom | Ľ. Štúra | 340 m²
SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka zrekonštruovaný rodinný dom vo Veľkom Krtíši na ul. Ľ. Š
199,000 € 585 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²
AB ESTATE vám ponúka na predaj rodinný dom vo Filipove ! Predstav si miesto, kde máš pokoj, sú
260,000 € 1209 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
AB ESTATE exkluzívne ponúka : Takéto ponuky sa objavujú len výnimočne. Predstavte si bývanie
Info v RK
Objekt pre obchod | SNP | 76 m²
SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor na ul. SNP
47,999 € 632 €/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 49 m²
Enzo Real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt, nachádzajúci sa v novostav
625 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²
SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22
15,000 € 682 €/m²
Rodinný dom | I. Krasku | 245 m²
SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka exkluzívne jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom, ktorý spája
259,000 € 1057 €/m²
2 izbový byt | Hrnčiarska | 81 m²
Na prenájom 2-izbový priestranný byt s terasou, loggiou a garážou v centre Pezinka na Hrnčiarsk
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Vinohradnícka | 350 m²
SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka rodinný dom v príjemnej časti mesta Veľký Krtíš, ktorý
235,000 € 671 €/m²
Rodinný dom | Ulica Kláštorná | 192 m²
SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej l
181,999 € 948 €/m²
Rodinný dom | 303 m²
Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a
490,000 € 1617 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Objekt pre obchod | 50,900 m²
Predstavujeme Vám areál s rozlohou 50.900m2 so strategickou lokalitou na okraji mesta Banská By
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz
177,990 € 3204 €/m²
2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
196,000 € 3198 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 230.86 m²
Realitná kancelária Urban & Partner vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne sto
358,000 € 1551 €/m²
3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²
262,000 € 3069 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 96 m²
4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov
309,900 € 3228 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
Ponúkame na predaj murovanú tehlovú chatu so súpisným číslom v novovybudovanej rekreačnej oblas
149,000 € 2292 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.