Pozemok pre rodinné domy | Medená | 637 m²
Príďte a vyberte si najlepšie! Najnovšia lokalita Cínová na PRŠIANSKEJ TERASE ponúka jedinečné
190,470 € 299 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²
DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária
758,000 € 342 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²
758,000 € 342 €/m²
4 izbový byt | Vajanského | 99 m²
Ponúkam Vám na predaj elegantný prémiový 4-izbový byt s nádherným výhľadom na historické mestsk
309,980 € 3131 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 34.24 m²
Assenzio Property ponúka na prenájom moderné komerčné priestory v projekte Zwirn na Košickej ul
890 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Doležalova | 81 m²
video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto
209,000 € 2580 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/4734b506-3786-40e1-bc37-1b1199912917 Videoobhliadka
269,900 € 2212 €/m²
3 izbový byt | Adámiho | 82 m²
Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove
273,900 € 3340 €/m²
1 izbový byt | Bottova | 34 m²
Realitná kacelária Bellasity vám ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 1-izbový b
740 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²
V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj
779,000 € 3043 €/m²
3 izbový byt | Mierové Námestie | 72.5 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 3-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je
234,000 € 3228 €/m²
4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 236 m²
Info v RK
3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²
NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality
281,500 € 3392 €/m²
2 izbový byt | Námestie Slobody | 69.16 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2‑izbový apartmán, ktorý sa nachádza v novej rezidencii pri
139,900 € 2023 €/m²
3 izbový byt | Námestie Slobody | 135.59 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3‑izbový byt s výmerou 135,59 m², ktorý sa nachádza v
199,900 € 1474 €/m²
4 izbový byt | Námestie Slobody | 109.69 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 4‑izbový byt s výmerou 109,69 m², ktorý sa nachádza v úplnom centr
179,900 € 1640 €/m²
3 izbový byt | Námestie Slobody | 72.31 m²
Ponúkame na predaj priestranný a mimoriadne svetlý 3‑izbový byt s výmerou 72,31 m², situovaný v
169,900 € 2350 €/m²
Rodinný dom | Hrnčiarska | 178 m²
Predstavujeme vám ATRIUM POD KAMENICOU, moderné dvojpodlažné bývanie, ktoré spája nadčasový diz
204,795 € 1151 €/m²
3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²
Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka
295,314 € 3668 €/m²
3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²
na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám
274,000 € 3513 €/m²
Rodinný dom | Záhrady | 122 m²
NA PREDAJ | 4-izbový rodinný dom s garážou – Trenčín, Kubrá Spol. ZAJO Reality vám výhradne
329,000 € 2697 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.