4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²
HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R
1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²
HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP
1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²
HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence
750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Pribinova | 36.63 m²
HERRYS - Na prenájom výnimočný 1-izbový byt, v komplexe EUROVEA, priamo na dunajskej promenáde
820 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²
Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka
379,000 € 3764 €/m²
1 izbový byt | Starohájska | 44 m²
HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža
230,000 € 5227 €/m²
3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R
330,000 € 3907 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²
HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú
495,000 € 4945 €/m²
3 izbový byt | Mickiewiczova | 110 m²
HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy Realitná kancelária
450,000 € 4091 €/m²
2 izbový byt | Vietnamská | 57.24 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici Realitná kancelária HERRYS po
229,900 € 4016 €/m²
Obchodné priestory | Bottova | 64 m²
HERRYS - Na prenájom atraktívny novozariadený priestor v prémiovom projekte METROPOLIS. Realit
1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 53.94 m²
HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smoko
175,000 € 3244 €/m²
2 izbový byt | Košická | 52 m²
HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt s výhľadom do vnútrobloku v novostavbe Viktória s internetom
720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²
HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real
289,000 € 6051 €/m²
4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²
HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan
549,000 € 3539 €/m²
2 izbový byt | Vrakunská cesta | 56 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 2 izbový byt s loggiou v Ružinove, časť Ostredky Realitná kan
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²
HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking
199,000 € 2602 €/m²
Rodinný dom | Námestie Oslobodenia | 120 m²
HERRYS - Na predaj rodinný dom v centrálnej časti obce Vysoká pri Morave Realitná kancelária H
220,000 € 1833 €/m²
4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn
499,000 € 4169 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²
HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov
304,200 € 4550 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.