Poznáme výsledky Euromoney´s Real Estate Awards, CBRE Slovensko si odnieslo tri ocenenia

Realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko získala na 16. ročníku prestížnej súťaže Euromoney´s annual Real Estate Awards tri významné prvenstvá. Ako globálnej skupine sa tejto spoločnosti podarilo vybojovať celkom až neuveriteľných 55 ocenení vo viacerých hlavných kategóriách aj podkategóriách, ktoré sú zamerané na oceňovanie aktivít na trhu s nehnuteľnosťami.

Organizátorom súťaže je rešpektovaná medzinárodná finančná publikácia Euromoney, ktorá bola  založená už v roku 1969. Tá už každoročne mapuje názory realitných poradcov, developerov, investičných manažérov, koncových užívateľov firiem, ale aj bánk po celom svete. Publikácia pravidelne vyberá a oceňuje tých najlepších poskytovateľov realitných služieb.

Zdroj: Euromoney

Tento rok si spoločnosť CBRE ako globálna skupina odniesla celkovo až 55 ocenení, pričom 36 z nich poputovalo do pobočiek v rámci krajín EMEA regiónu. CBRE Slovensko si vybojovalo prvenstvo až v troch podkategóriách v rámci hodnotenia poradenstva a konzultácie. Prvé miesto získala spoločnosť v „Generálnej podkategórii“ (ang. „Overall“), ktorá hodnotí štandard poskytovaných informácií o trhu, dlhodobé vzťahy a vyhľadávanie relevantných investičných príležitostí pre svojich klientov. Okrem toho, prvá priečka patrí CBRE Slovensko aj v podkategóriách „Prenájom/predaj“ či „Prieskum“, kde sa hodnotila ponuka štúdií zameraných na realitný trh a aktuálne trendy v tomto sektore.

„Z ocenení, ktoré sa nám podarilo získať sa nesmierne tešíme. Každé z nich potvrdzuje nielen dlhoročnú snahu, ale aj plné nasadenie a profesionálne odvedenú prácu všetkých kolegov pri poskytovaní rôznych druhov služieb našim klientom. Okrem kolegov by som sa rád poďakoval aj za podporu zo strany našich obchodných partnerov a klientov,“ hovorí s nadšením Tomáš Hegedűš, výkonný riaditeľ CBRE Slovensko. „Zároveň sme veľmi radi, že táto súťaž ocenila a potvrdila kvalitu poskytovaných služieb CBRE nielen v rámci Slovenska, ale aj iných krajín. Všetky získané ocenenia sú pre nás hnacím motorom k tomu, aby sme mohli aj naďalej napredovať a zlepšovať sa,“ dodáva.

Viac informácií nájdete na www.euromoney.com.

Zdroj: CBRE

Zdroj foto: Shutterstock, Euromoney