Realitné kancelárie a autobazáre – „Pomôžeme vám“

Realitný, ako aj automobilový segment patria medzi tie, ktoré koronavírusová kríza a opatrenia s ňou spojené, výrazne zasiahla. Preto sa spoločnosť United Classifieds, prevádzkovateľ najväčších realitných a automobilových inzertných portálov na Slovensku - Nehnuteľnosti.sk a Autobazar.eu rozhodla, že realitným kanceláriám, autobazárom, maklérom a predajcom podá pomocnú ruku. 

„Túto krízu môžeme zvládnuť len spoločne, keď budeme všetci ťahať za jeden povraz ako partneri. Preto od apríla spúšťame komplexný podporný program s názvom „Pomôžeme vám“, ktorým chceme pomôcť opäť naštartovať tieto dva segmenty,“ vysvetľuje Milan Konečný, CEO United Classifieds.

Podporný program bude dostupný pre realitný, ako aj automobilový inzertný trh. Jeho cieľom je aktuálna pomoc počas karantény, ako aj pomoc po jej skončení.

 

Hlavné opatrenia programu “Pomôžeme vám”:

  • Predĺženie platnosti - pre všetkých klientov predĺžime platnosť súčasných kreditov o celé obdobie karantény, kedy budú realitné kancelárie a autobazáre zavreté.
  • Bezplatná mesačná inzercia - pre klientov so 6 mesačnou viazanosťou, ktorí budú počas mesiaca apríl predlžovať svoju inzertnú spoluprácu, automaticky poskytneme mesačné bezplatné obdobie.
  • Individuálny splátkový kalendár - klientom poskytneme rozloženie platieb a individuálny splátkový kalendár počas obdobia karantény.
  • Reklamná kampaň v hodnote 500 000 eur - na urýchlenie nového začiatku po skončení karantény a opätovné naštartovanie záujmu zákazníkov, firma vyčlenila exkluzívny reklamný priestor v celkovej hodnote 500 000 eur. 

hladanie

„Naše portály sú otvorené 24 hodín denne 7 dní v týždni, vďaka tomu si zákazníci vedia vyhľadať nehnuteľnosti a autá aj keď sú zavretí doma. Pripravili sme aj viacero produktových noviniek, akými sú podpora video a virtuálnych prehliadok, čím chceme pomôcť čiastočne nahradiť osobné obhliadky,“ dodáva Milan Konečný, CEO United Classifieds.