Ako na zrozumiteľnejší inzerát: 2D a 3D pôdorysy

Pri výbere nehnuteľnosti na realitnom portáli je veľmi dôležitá prehľadnosť inzerátov. Záujemcom o ponúkanom byte či dome veľa napovie aj správne nakreslený pôdorys.

2D a 3D pôdorysy sú veľmi efektívnou súčasťou inzerátu. Ich prítomnosť je vnímaná ako autentická snaha makléra ukázať ponúkanú nehnuteľnosť realisticky a profesionálne. Ďalším z pozitívnych efektov je zníženie počtu zbytočných/neúspešných prehliadok a pravdepodobnosť rýchlejšieho predaja.

Na tvorbu 3D pôdorysov existuje niekoľko overených nástrojov. Medzi takéto patrí napríklad online nástroj Floorplanner, alebo PC aplikácia SweetHome3D.

Pre realitných maklérov, ktorí nechcú, alebo skrátka nestíhajú pôdorysy kresliť sami, poskytujeme službu prekreslenia 3D pôdorysov už od roku 2015. Na vypracovanie tak postačí jednoduchý nákres rukou, alebo sken stavebného výkresu. O zvyšok sa už postará online objednávkový systém.

Zdroj: INO3D

2D a 3D pôdorysy sú overeným vylepšením inzerátu. V prípade, že si chcete 3D pôdorysy vo svojich inzerátoch vyskúšať, na našom webe nájdete cenovo a časovo nenáročné riešenie

PR článok

Zdroj: Tím INO3D s.r.o.

Zdroj foto: INO3D