Získajte kancelárie na 8 mesiacov bez platenia nájmu

Spoločnosť Franco RE sa rozhodla pomôcť všetkým zasiahnutým podnikateľom. Všetkým novým Klientom, ktorí prejavia záujem o prenájom priestorov v portfóliu Franco RE od 1.4.2020, sa odpúšťa povinnosť platiť nájom. 

Spoločnosť Franco RE v roku 2019 odkúpila portfólio nehnuteľností od VÚB Banky. Touto akvizíciou získala viac ako 80 000m2 v krajských a okresných mestách na celom Slovensku. VÚB Banka je aj naďalej v nájme a využíva časť priestorov.

Franco RE okrem získanej kapacity disponuje aj veľkou skupinou obchodno-administratívnych priestorov. Tieto priestory sú alokované v centrálnych mestských zónach a sú ideálnym miestom pre obchodné, či podnikateľské aktivity. Sú dostupné a každý Vás ľahko nájde. Poskytujú viditeľnosť a rozpoznateľnosť v lokalite.

Kancelárie Franco RE

V tomto období sú priestory ponúkané spoločnosťou Franco RE dostupné za mimoriadne férových a cenovo výhodných podmienok. Filozofia a hodnotové nastavenie Franco RE je pomáhať a vždy nájsť riešenia. Vo svetle aktuálnej situácie na Slovensku aj vo svete sa tieto hodnoty prejavujú ešte intenzívnejšie a výraznejšie.

 

Aktuálna situácia spôsobuje väčšine podnikateľov viac, či menej bolestivé negatívne dopady. Mnohí hľadajú spôsoby, ako sa vysporiadať s poklesom tržieb, objednávok, či zákazníkov v predajni. Každý, koho to zasiahlo, sa snaží nájsť riešenie pre udržanie roky budovaného podnikania. Franco RE sa rozhodlo na túto situáciu reagovať a spúšťa Projekt pre podporu podnikateľov.

Franco RE kancelárie na 8 mesiacov bez platenia nájmu

Väčšina firiem má v mesačnej réžii položku ,,Nájom,,. Obvykle sa nejedná o zanedbateľnú sumu. Platiť fixnú položku za nájom priestorov v tejto situácií je pre mnohých devastačné, nelogické a neefektívne.

A preto sa spoločnosť Franco RE rozhodla pomôcť všetkým zasiahnutým podnikateľom. Všetkým novým Klientom, ktorí prejavia záujem o prenájom priestorov v portfóliu Franco RE od 1.4.2020, sa odpúšťa povinnosť platiť nájom. 

Franco RE kancelárie na 8 mesiacov bez platenia nájmu

Týmto krokom poskytujeme riešenie pre udržanie chodu mnohých podnikateľských subjektov. Režijné náklady mnohých spoločností by sa vďaka tomuto opatreniu dostali na akceptovateľnú úroveň. Vzniká tu priestor na nemalé úspory zvyšujúce sa každým dňom v priestoroch od Franco RE.  V rámci programu podpory podnikateľov Klienti platia iba prevádzkové náklady spojené s prenajatým priestorom. A to celé s možnosťou trvania až  8 mesiacov, v závislosti od výmery a dĺžky nájmu. Viac Vám radi povedia špecialisti z Franco RE.

Viac o podpore pre podnikateľov a opatrení  8 mesiacov bez platenia nájmu nájdete na www.vymenoffice.sk

Ak chcete vedieť viac o našej práci a novinkách, sledujte nás na Facebooku https://www.facebook.com/FrancoRealEstates

 

Zdroj: Franco RE