Hľadáte právnu pomoc pri kúpe, prenájme, či predaji nehnuteľností?

Využite online službu priamo z domova, ktorá Vám ušetrí čas a peniaze. Buďte inovatívny a zúročte odbornú spoluprácu s Chytré zmluvy.

Chytré zmluvy založila spoločnosť Inovio s.r.o., ktorá zabezpečuje administratívnu činnosť pre niektoré realitné kancelárie. Jedným z kľúčových benefitov poskytovania služby je rýchla príprava dokumentov od zmluvnej spolupráce aj k bežným klientom. Spracovanie jednotlivých zmlúv si možno objednať za dostupné ceny a ich dodanie je v krátkom čase.

 

Ako prebieha spolupráca pri príprave zmlúv na trhu nehnuteľností?

 

1.    Stačí si vybrať niektorý z ôsmych ponúkaných balíkov. Balíky obsahujú rôzne druhy zmlúv a protokolov. Je možné vyhotoviť akúkoľvek inú zmluvu z oblastí trhu nehnuteľností (kúpna, nájomná, rezervačná zmluva, atď.). S profesionalitou poradenskej služby súvisí aj finálna cena dohodnutá v úvode. Portál uvádza konkurenčné ceny, a tak si vie klient objektívne porovnať parametre online služby Chytré zmluvy s fórami na internete, právnikom a notárom.

 

POROVNANIE S KONKURENCIOU

 

PRÁVNIK

NOTÁR

INZERÁT NA FÓRACH

CHYTRÉ ZMLUVY

Cena kúpnej zmluvy

250€

200€

od 70€

100€ (komplet balík)

Termíny

7 dní

4 dni

3 dni

do 2 dní

Správnosť zmlúv

100%

100%

50%

100%

Garancia zápisu na katastri

áno

áno

nie

áno

Odovzdávací protokol v balíku

nie

nie

nie

áno

Návod čo všetko vybaviť pri odovzdaní

nie

nie

nie

áno

Vysoké ceny

áno

áno

nie

nie

                                                                                               

Zdroj: www.chytrezmluvy.sk

 

2.    Je potrebné priložiť do prílohy podklady k vytvoreniu zmluvy. Za prípravou zmlúv stojí tím odborníkov, ktorí majú za sebou skúsenosti z praxe. Výsledkom toho sú spokojní klienti a doposiaľ vytvorených 1628 zmlúv.

 

3.    V online formulári je dôležité vyplniť základné informácie, následne sa počas prípravy zmluvy ešte prípadné chýbajúce informácie doplnia.

 

4.    Na záver je klientovi najneskôr do 24 hodín doručená pripravená zmluva mailom.

 

Potrebujete pomoc v oblasti nehnuteľností a nie je Vám jasné čo všetko má zmluva obsahovať? Neviete na aké úrady sa treba obrátiť, či aké zákony treba ovládať? Zoznámte sa s online stránkou http://www.chytrezmluvy.sk/. Vyhotovia Vám zmluvu do 48 hodín a garantujú zápis do katastra nehnuteľnosti.

PR článok