Záhradná chatka | 35 m²
Ponúkame na predaj slnečnú záhradu s chatkou v obľúbenej záhradkárskej oblasti Turiec v lokalit
43,000 € 1229 €/m²
Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 30 m²
Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj záhradu s chatou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej os
148,000 € 4933 €/m²
Záhradná chatka | Hlinícka | 12 m²
Hľadáte miesto na oddych v prírode? Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatku v obľúbenej lok
29,900 € 2492 €/m²
Záhradná chatka | 383 m²
TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku vo Veľkom Košeckom Podhradí s výmerou pozemku 383 M2
32,000 € 131 €/m²
Záhradná chatka | Špety | 29 m²
Realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na predaj vinohradnícky domček, ktorý sa nachádza
80,000 € 2759 €/m²
Záhradná chatka | 562 m²
Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consultig, a.s. ponúka na predaj útulnú záhradnú c
1 € 0 €/m²
Záhradná chatka | 25 m²
Unavuje vás mestský zhon? Je čas na reset v chatke, ktorá ponúka maximálnu nezávislosť a je dok
Cena dohodou
Záhradná chatka | Prístav | 43 m²
ProvensReal s.r.o. ponúka na predaj pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pri lese, pon
68,000 € 1581 €/m²
Záhradná chatka | Opatovecká | 15 m²
! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na prenájom chatku s 12 árovou záhradou v Žitavanoch (Suličin), blí
200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | Ulica Istvána Gyurcsóa | 24 m²
Ponúkame na predaj útulnú záhradu o výmere 4 áre, ideálnu na relax, víkendové úniky z mesta ale
85,000 € 3542 €/m²
Záhradná chatka | Zúgov | 16 m²
Váš súkromný rybársky raj na Zúgove – útulná chatka, kde relax píše príbeh. Hľadáte únik z kolo
30,000 € 1875 €/m²
Záhradná chatka | 327 m²
Realitná spoločnosť REALLS vám v zastúpení majiteľa s radosťou predstavuje jedinečnú príležitos
18,000 € 55 €/m²
Záhradná chatka | Karvaša a Blahovca | 50 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 803 m² v lokalite Karvaša Blahovca vo Vrútkach.
65,000 € 1300 €/m²
Záhradná chatka | 20 m²
Hľadáte pokojné miesto mimo ruchu mesta, kde si môžete oddýchnuť a načerpať novú energiu? Ste n
47,000 € 2350 €/m²
Záhradná chatka | Slávičia | 16 m²
ERDIAMO ponúka NA PREDAJ atraktívny pozemok s vlastným súpisným číslom, situovaný vo vyhľadávan
44,990 € 2812 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 25 m²
EXKLUZÍVNE na predaj ponúka Petersen Realitný servis útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej a vyhľa
49,000 € 1960 €/m²
Záhradná chatka | 24 m²
Pre Vás, ktorí túžite po záhradnej chatke, na priestrannom slnečnom pozemku v kľudnej časti obc
29,000 € 1208 €/m²
Záhradná chatka | Ľanová | 16 m²
Ponúkame na predaj murovanú chatku so záhradou v Nových Zámkoch v záhradkárskej oblasti Elsvit.
36,499 € 2281 €/m²
Záhradná chatka | Záhradkárska osada Kvitnúci ostrov | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj príjemnú, peknú, svetlú chatku na predaj. Chata je podpivničená, suchá
28,900 € 1521 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 35 m²
Výhradne ponúkam na predaj murovanú záhradnú chatku s podielom na prístupovej ceste v mestskej
78,000 € 2229 €/m²
Záhradná chatka | Hlavná ulica | 115.21 m²
Realitná kancelária Ladies&Gentlemen vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť a to: Predaj
155,000 € 1345 €/m²
Záhradná chatka | Dolná | 18 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj záhradnú chatku situovanú v záhradkárskej oblasti na Dubni v Žili
24,900 € 1383 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 61 m²
◉◉◉ ZNÍŽENÁ CENA ◉◉◉ ⇛ V malebnej obci Šípkov, ktorá leží pod úpätím Strážovských vrchov,
65,000 € 1066 €/m²
Záhradná chatka | Rázdolie | 64 m²
Ponúkame na predaj udržiavanú a plne funkčnú záhradnú chatku v tichej lokalite Rázdolie – Malé
55,000 € 859 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.