Záhradná chatka | Plánky | 48 m²
RealiTana Vám ponúka na predaj murovanú chatku na 4 árovom pozemku, nachádzajúcu sa v Bratislav
145,000 € 3021 €/m²
Záhradná chatka | M. Kukučína | 60 m²
Ponúkame na predaj terasovitú záhradku o výmere 564m2 v záhradkovej osade Kalsové. Na pozemku
33,000 € 550 €/m²
Záhradná chatka | 42 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatku
37,900 € 902 €/m²
Záhradná chatka | 72 m²
Na predaj chata so záhradou v obci Sokoľ – lokalita Uhrinč. Ponúkame na predaj slnečnú záhradu
99,000 € 1375 €/m²
Záhradná chatka | 7 m²
Ponúkame Vám na predaj drevenú chatku v záhradkárskej osade Zlatý Potok - Na Hlinách. Chatka s
16,000 € 2286 €/m²
Záhradná chatka | 400 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj udržiavanú záhradu nachád
15,000 € 38 €/m²
Záhradná chatka | 25 m²
Táto lokalita je vyhľadávaná pre dobrú dostupnosť do centra obce ako aj na železničnú stanicu.
63,000 € 2520 €/m²
Záhradná chatka | 520 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk alebo 0944 107 803), ponúka na predaj záhradnú murovanú cha
45,000 € 87 €/m²
Záhradná chatka | 32 m²
Ponúkame na predaj útulnú chatu v obľúbenej záhradkárskej lokalite v Lednických Rovniach časť P
24,999 € 781 €/m²
Záhradná chatka | Staré Levice | 1,793 m²
Vinica s historickou pivnicou. V našej realitnej kancelárií ponúkame na predaj vinicu s histor
Info v RK
Záhradná chatka | 60 m²
Ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej oblasti Čadca – Bukov vhodnú na celoročnú re
79,500 € 1325 €/m²
Záhradná chatka | 36 m²
GI Real Estate&Investment Vám ponúka na predaj rekreačnú nehnuteľnosť a to záhradnú chatu s pek
75,000 € 2083 €/m²
Záhradná chatka | Bita | 48 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradu, 328m2, s murovaným záhradným domčekom v záhradkárskej oblasti B
45,000 € 938 €/m²
Záhradná chatka | Zlatý Potok | 32 m²
Díon reality ponúka na predaj záhradnú murovanú chatu s podkrovím, ktorá sa nachádza v záhradká
34,900 € 1091 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 10 m²
Ponúkame Vám na predaj chatku v obci Krivosúd - Bodovka, nachádzajúcu sa v tesnej blízkosti jaz
19,000 € 2100 €/m²
Záhradná chatka | Sady Pod Dedovcom | 20 m²
Ponúkame na predaj slnečnú záhradu s chatkou v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice v záhradkárs
Cena dohodou
Záhradná chatka | Sady Pod Dedovcom | 22 m²
Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Trenčianskych Tepliciach v záhradkárskej osade Žliabok
Cena dohodou
Záhradná chatka | Tehelná | 100 m²
SLNEČNÁ VINICA S MUROVANOU CHATOU A GARÁŽOU Ponúkame na predaj veľmi peknú, architektonicky na
72,500 € 725 €/m²
Záhradná chatka | Tehelná | 47 m²
UDRŽIAVANÝ POZEMOK S MUROVANOU CHATKOU SO ZAVEDENOU ELEKTRINOU Ponúkame na predaj veľmi peknú
47,500 € 1011 €/m²
Záhradná chatka | 50 m²
Ponúkame na predaj chatu v nádhernom prostredí iba 12 km od Malaciek. Nehnuteľnosť sa nachádza
Cena dohodou
Záhradná chatka | Nezadaná | 784 m²
Ponúkam Vám na predaj krásny slnečný pozemok so záhradnou drevenou chatkou s rozlohou pozemku v
31,000 € 40 €/m²
Záhradná chatka | Ul. Svätý Ján | 2,102 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný, veľký, rovinatý a široký pozemok so záhradným domčekom v extrav
63,000 € 30 €/m²
Záhradná chatka | Mestský Majer | 404 m²
Ponúkam Vám na predaj záhradný domček so slnečným rovinatým pozemkom v Leviciach, v časti za na
45,000 € 111 €/m²
Záhradná chatka | Mestský Majer | 23 m²
Ponúkam na predaj záhradný domček so slnečným rovinatým pozemkom v Leviciach v časti za nadjazd
58,000 € 2522 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.