Kúpa starší rodinný dom pri Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 0 m²

Hľadáme pre mladú rodinku starší rodinný dom v blízkosti Nitry do cca 15 km. Aspoň po čiastočn

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na kúpa Nitra

170,000 €

Kúpa 2 izbový byt Nitra, Staré mesto, HOTOVOSŤ

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme 2 izbový byt v Starom Meste v Nitre, alebo na Chrenovej. Čiastočná rekonštrukcia. Platb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Nitra

150,000 €

Na predaj novozrekonštruovaný 4-izbový byt, Toryská ul., kúpou voľný

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 84 m²

Číslo ponuky : 2736, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3213 €/m²

Na prenájom 2,5 izbový byt s balkónom 78 m², novostavba Tomášikova 23C, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Číslo ponuky : 2767, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom - výrobná hala s rozlohou 4 000 m² - Tr. Bohuslavice, NMnV

Reality Trenčianske Bohuslavice

Výrobný objekt | 4,000 m²

Číslo ponuky : 190315 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Trenčianske Bohuslavice

3.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj areál 8700 m2 s halami 1510 m2 - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Výrobný objekt | 1,510 m²

Číslo ponuky : 179447 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

Exkluzívna ponuka – tehlový 2-izbový byt Levice - centrum

Reality Levice

2 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 53 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať – alebo skvelú investíciu? Tento 2-izbový

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

89,000 € 1679 €/m²

Priemyselný objekt 8000 m2 s halou 991 m2 - Tr. Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Objekt pre obchod | 8,000 m²

PREDAJ – PRIEMYSELNÝ AREÁL S VÝROBNOU HALOU | TRENČIANSKE BOHUSLAVICE Číslo ponuky: 2573 Konta

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

Priemyselný areál 9 000 m2 s montovanou halou 340 m2 - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Komerčná zóna | Trenčianska | 11,000 m²

Číslo ponuky : 190576 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný projekt pripravený pre výstavbu RD - 4x pozemok + 1x RD

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Mýtna | 4,137 m²

Číslo ponuky : 190084 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

490,000 € 118 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 695 m2 v súkromnej štvrti - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 695 m²

Číslo ponuky : 190530 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

86,875 € 125 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 704 m2 v súkromnej štvrti - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 704 m²

Číslo ponuky : 190531 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

88,000 € 125 €/m²

Rekreačný pozemok s troma jazerami o výmere 10ha - Zelená Voda, Beckov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | 102,435 m²

Číslo ponuky : 189285 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Rodinný dom, Vršatské Podhradie, okres Ilava

Reality Vršatské Podhradie

Rodinný dom | 140 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom vo Vršatskom Podhradí ktoré sa

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Vršatské Podhradie

165,000 € 1179 €/m²

Komerčná budova - Ilava - centrum mesta

Reality Ilava

Výrobný objekt | 290 m²

VAŠE REALITY-realitná kancelária ponúka na predaj komerčnú budovu s veľkou škálou využitia. -p

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Ilava

125,000 € 431 €/m²

Na prenájom Skladové priestory Ilava, 350 m2

Reality Ilava

Skladový objekt | Za kanálovým mostom | 350 m²

190469 V priemyselnej zóne mesta Ilava, 800 metrov od diaľničného privádzača ponúkame na prenáj

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Ilava

850 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Rodinný dom na pozemku 650 m2, Púchov

Reality Púchov

Rodinný dom | 90 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s bungalovom v obci Vieska Bezdedov, vzdi

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Púchov

169,990 € 1889 €/m²

Predáme stavebný pozemok Lysá pod Makytou, 2000 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Dešná | 2,000 m²

190267 Vo veľmi peknej lokalite obce predáme pozemok schválený v územnom pláne obce na výstavbu

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

25,000 € 13 €/m²

Záhrada s chatkou v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, 305 m2

Reality Trenčianske Teplice

Záhrada | Sady pod Dedovcom | 305 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta a načerpáte novú energiu. Ponúkame Vám na pred

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Na predaj pozemok Košecké Podhradie, 1022 m2

Reality Košecké Podhradie

Rekreačný pozemok | 1,022 m²

189678 Ponúkame Vám na predaj pozemok s krásnym výhľadom v obci Malé Košecké Podhradie o rozloh

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Košecké Podhradie

15 €/m2 15 €/m2

4 izbový moderný bungalov Trenčianske Jastrabie - prenájom

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | 130 m²

Pripravujeme pre Vás na prenájom nový moderný 4 izbový bungalov s garážou v Trenčianskom Jastra

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na prenájom Trenčianske Jastrabie

2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom - Košecké Rovné, pozemok 284 m2

Reality Zliechov

Rodinný dom | Košecké Rovné | 52 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - v obci Košecké Rovné predáme menší, celopodpivničený rodin

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Zliechov

33,900 € 652 €/m²

Predám rekreačný stavebný pozemok Dubnica nad Váhom, 470 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhrada | 470 m²

190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

29,900 € 64 €/m²

Predám Stavebný pozemok Čelkova Lehota, 6155 m2

Reality Čelkova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 6,155 m²

190489 V krásnom prostredí obce Čelkova Lehota predáme mierne svahovitý pozemok - parcela KN C

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Čelkova Lehota

19 €/m2 19 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23013)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie