Pozemok 1850m2 v tichej lokalite, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 1,850 m²

190514 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebn

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

50 €/m2 50 €/m2

Pozemok 3376m2, na výstavbu rodinných domov - Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 3,376 m²

174321 - Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o ploche 3376 m2, v obci Ratnovce, len tri

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

55 €/m2 55 €/m2

Slnečný stavebný pozemok 818m2, Sokolovce pri Piešťanoch

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | 818 m²

2581 - Len necelých 7km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Sokolovce pri Piešťanoch, ponúkame

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

58,990 € 72 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 784m2, Banka

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Bananská | 784 m²

189719 - Len necelé 3km od kúpeľného mesta Piešťany v obci Banka, ponúkame na predaj slnečný, r

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banka

Cena na vyžiadanie

Slnečný stavebný pozemok 950m2, Banka

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Bananská | 950 m²

[b]189959[/b] - Len necelé 3km od kúpeľného mesta Piešťany v obci Banka, ponúkame na predaj sln

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banka

Cena dohodou

Prenájom parkovacieho miesta, blízke centrum-Piešťany

Reality Piešťany

Garáž | Pod Párovcami | 25 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie parkovacie miesto v blízkom centre na ulici Pod Párovc

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

70 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

3i BYT 70m² balkón 5m², garáž + parkovacie miesto, novostavba BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Banka | 70 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2643 €/m²

Novostavba rodinného domu-bungalov, Sokolovce

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 100 m²

2673 - Ponúkam na predaj murovaný 4 izbový rodinný dom typu bungalov-novostavba, holodom, posta

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

195,990 € 1960 €/m²

Stavebný pozemok 656 m² Prašník – Grnča | Pokoj vidieka

Reality Prašník

Pozemok pre bytovú výstavbu | Grnča | 656 m²

Stavebný pozemok 656 m² Prašník – Grnča | Pokoj vidieka, priestor pre víkendový dom aj bývanie

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

39,000 € 59 €/m²

Pozemok 35 355 m² vhodný na chov koní či hospodárstvo – Prašník

Reality Prašník

Iný poľnohosp. pozemok | 35,355 m²

VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj rozľahlý poľnohospodársky pozemok o výmere až 35 355 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

115,000 € 3 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou/CENTRUM/65 m2/BALKÓN/PIVNICA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 65 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM / KOM

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,990 € 1815 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou/CENTRUM- STRED/NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 56 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! 190582 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM - ST

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,990 € 1964 €/m²

PRENÁJOM GARSÓNKA /20 M2/ SEVER /KOMPLETNE ZARIADENÁ

Reality Bánovce nad Bebravou

Garsónka | k priehrade | 20 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS na prenájom kompletne zariadenú garsónku v Bánovce nad Bebrav

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bánovce nad Bebravou

340 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Obchodný priestor, 345 m², Račianska ul., BA III-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Račianska | 345 m²

Číslo ponuky : 1040, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 7-izbový RD, 328 m² + 1389 m² pozemok, Trebostovo, okres Martin

Reality Trebostovo

Rodinný dom | Na brezinách | 388 m²

Číslo ponuky : 189895, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Trebostovo

420,000 € 1082 €/m²

Obchodný priestor, 1207 m², Cintorínska ul, BA–I Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Cintorínska | 1,207 m²

Číslo ponuky : 1319, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Ak hľadáte na prenájo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom priestorov schválených na služby 18m2, Hodžova Piešťany

Reality Piešťany

Objekt pre obchod | Hodžova | 18 m²

2741 - Ponúkame Vám ponúka na prenájom priestory schválené na služby nachádzajúce sa na 1. posc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

280 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Hľadáme retailový pozemok na kúpu – Bratislava / Západoslovenský kraj

Reality Bratislava-Ružinov

Iný stavebný pozemok | 5,000 m²

Pre konkrétneho investora hľadáme pozemok vhodný na retailové / komerčné využitie v lokalite Br

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KÚPA - Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-3 izb. byt v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 60 m²

Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Bratislave. Mal by mať: • aspoň 2 nep

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kúpa 2 izbový byt Nitra, Staré mesto, HOTOVOSŤ

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme 2 izbový byt v Starom Meste v Nitre, alebo na Chrenovej. Čiastočná rekonštrukcia. Platb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Nitra

150,000 €

Na predaj novozrekonštruovaný 4-izbový byt, Toryská ul., kúpou voľný

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 84 m²

Číslo ponuky : 2736, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3213 €/m²

Na prenájom 2,5 izbový byt s balkónom 78 m², novostavba Tomášikova 23C, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Číslo ponuky : 2767, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj investičný pozemok, 1431 m², Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovská cesta | 1,431 m²

Číslo ponuky : 2723, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

265,000 € 185 €/m²

Exkluzívna ponuka – tehlový 2-izbový byt Levice - centrum

Reality Levice

2 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 53 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať – alebo skvelú investíciu? Tento 2-izbový

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

89,000 € 1679 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23017)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Upresniť hľadanie