3i BYT 70m² balkón 5m², garáž + parkovacie miesto, novostavba BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Banka | 70 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2643 €/m²

Investičná príležitosť Orná pôda Dežerice 174245 m2

Reality Dežerice

Orná pôda | 174,245 m²

2710 Výborná investičná príležitosť v obci Dežerice, okr. Bánovce nad Bebravou - poľnohospodárs

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

2.2 €/m2 2 €/m2

Investičná príležitosť – rozostavaný priemyselný areál s platným stavebným povolením, Drahovce (Piešťany)

Reality Drahovce

Skladový objekt | 5,500 m²

Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj investičný projekt – rozostavaný exped

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Drahovce

1,350,000 € 245 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 592 m2 PIEŠŤANY - DRAHOVCE, Jozefov dvor

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | jozefov dvor | 592 m²

PLÁNUJETE STAVAŤ A NEMÁTE STAVEBNÝ POZEMOK? ALEBO CHCETE INVESTOVAŤ DO NAJISTEJŠEJ KOMODITY ? T

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

125 €/m2 125 €/m2

Novostavba rodinného domu-bungalov, Sokolovce

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 100 m²

2673 - Ponúkam na predaj murovaný 4 izbový rodinný dom typu bungalov-novostavba, holodom, posta

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

195,990 € 1960 €/m²

Kúpa starší rodinný dom pri Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 0 m²

Hľadáme pre mladú rodinku starší rodinný dom v blízkosti Nitry do cca 15 km. Aspoň po čiastočn

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na kúpa Nitra

170,000 €

Rekreačný pozemok s troma jazerami o výmere 10ha - Zelená Voda, Beckov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | 102,435 m²

Číslo ponuky : 189285 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Pozemok 3376m2, na výstavbu rodinných domov - Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 3,376 m²

174321 - Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o ploche 3376 m2, v obci Ratnovce, len tri

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

55 €/m2 55 €/m2

Priemyselný areál 9 000 m2 s montovanou halou 340 m2 - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Komerčná zóna | Trenčianska | 11,000 m²

Číslo ponuky : 190576 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – DRAHOVCE PRI PIEŠŤANOCH

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 570 m²

190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Drahovce

65,000 € 114 €/m²

Na predaj Pozemok Oščadnica, Veľká Rača 1229 m2

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | 1,229 m²

959169 V blízkosti lyžiarskeho strediska Oščadnica - Veľká Rača predáme rekreačný pozemok o cel

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

59,900 € 49 €/m²

Priemyselný objekt 8000 m2 s halou 991 m2 - Tr. Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Objekt pre obchod | 8,000 m²

PREDAJ – PRIEMYSELNÝ AREÁL S VÝROBNOU HALOU | TRENČIANSKE BOHUSLAVICE Číslo ponuky: 2573 Konta

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

KÚPA - Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-3 izb. byt v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 60 m²

Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Bratislave. Mal by mať: • aspoň 2 nep

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj 4 izbový rodinný dom Šulekovo

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 120 m²

UNIKÁTNA MOŽNOSŤ V HLOHOVCI – ŠULEKOVO! 4-IZBOVÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU NA VLASTNÚ VÍZIU! VAŠE

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

98,000 € 817 €/m²

2 izbový byt Motešice,60m2 + parkovacie miesto

Reality Motešice

2 izbový byt | Horné Motešice | 60 m²

Ponúkame na predaj priestranný , svetlý, 2 izbový byt s výmerou 60m2, nachádzajúci sa na 2. po

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Motešice

104,999 € 1750 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou/CENTRUM/65 m2/BALKÓN/PIVNICA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 65 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM / KOM

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,990 € 1815 €/m²

Záhrada v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Záhrada | Sady pod Dedovcom | 474 m²

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú záhradu v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice v lokalite Sady

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

18,990 € 40 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou/CENTRUM- STRED/NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 56 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! 190582 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM - ST

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,990 € 1964 €/m²

Na predaj areál 8700 m2 s halami 1510 m2 - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Výrobný objekt | 1,510 m²

Číslo ponuky : 179447 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

Kúpa 2 izbový byt Nitra, Staré mesto, HOTOVOSŤ

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme 2 izbový byt v Starom Meste v Nitre, alebo na Chrenovej. Čiastočná rekonštrukcia. Platb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Nitra

150,000 €

Záhrada v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Chalupa, rekreačný domček | Sady pod Dedovcom | 350 m²

Ponúkame na predaj peknú záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Žliabok vo vyhľadávanom kúpeľ

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Pozemok pre rodinný dom - Krivosúd - Bodovka- 830 m2

Reality Krivosúd-Bodovka

Pozemok pre rodinné domy | 830 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pekný, veľký, rovinatý pozemok na stavb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Krivosúd-Bodovka

77,900 € 94 €/m²

Prenájom parkovacieho miesta, blízke centrum-Piešťany

Reality Piešťany

Garáž | Pod Párovcami | 25 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie parkovacie miesto v blízkom centre na ulici Pod Párovc

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

70 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Obchodný priestor, 345 m², Račianska ul., BA III-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Račianska | 345 m²

Číslo ponuky : 1040, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23016)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie