Prenájom: 4 izbový byt + LOGGIA + PIVNICA

Reality Levice

4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na prenájom 4 izbový byt vo výmere 98 m2 s loggiou a

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 2 izb.byt + LOGGIA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 67 m2 s LOGGI

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

112,000 € 1672 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Ovocná záhrada v Leviciach

Reality Levice

Záhrada | Nezadaná | 390 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou vo výmere 390m2 bez IS v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Levice

29,900 € 77 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 izbový domček v Leviciach

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj chatu s výhľadom, v krásnom prostredí pri

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

145,000 € 1611 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Rodinný dom v krásnom prostredí obce Štitáre NITRA

Reality Štitáre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka Exkluzívne NA PREDAJ Rodinný dom v krásnom prostredí

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štitáre

1 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

BV REAL Na predaj rodinný dom Lehota pod Vtáčnikom BV6001

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 80 m²

NOVINKA V PONUKE | Rodinný dom s garážou a veľkým potenciálom v Lehote pod Vtáčnikom. Hľadáte

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lehota pod Vtáčnikom

125,000 € 1563 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkam Vám na predaj 2,5 izbový byt v centre mesta blízko stanici v Dunajskej Strede - dobrá inestícia!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 55 m²

Ponúkam Vám na predaj 2,5 izbový byt v centre mesta blízko stanici v Dunajskej Strede na 1.posc

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 1816 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom - novostavba 2km od Dun. Stredy v obci Povoda

Reality Povoda

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v blízkosti Dunajskej Stredy v obci Povoda. Rodinn

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Povoda

229,000 € 1991 €/m²

Na prenájom krásny zariadený 2 izbový byt v centre mesta okamžite voľná!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 55 m²

Ponúkame na prenájom zariadený2 -izbový byt s balkónom nachádzajúci priamo v centre mesta na 2

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

R K4 - PREDÁ - Krásny priestranný 3 izbový byt v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomestského | 74 m²

Na predaj krásny priestranný 3 izbový byt situovaný na Klokočine v Nitre. Byt je byt pre

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2297 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom multyfunkčného objektu 2276 m2 Trnava

Reality Trnava

Obchodné priestory | Coburgova | 2,276 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom výnimočný multifunkčný objekt bývalého kultúrneh

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

15,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM - Čiastočne zariadený 3-izbový byt na začiatku Jazera - Amurská ul.

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Amurská | 68 m²

„Ste seriózny jednotlivci, pár či rodina a hľadáte si do podnájmu 3-izbový byt s výbornou občia

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EMISSEN – Na prenájom 2i byt s parkovaním v novostavbe v Rači na ulici F. Kubu – Rínok Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 61 m²

EMISSEN – Na prenájom 2i byt s parkovaním v novostavbe v Rači na ulici F. Kubu – Rínok Rača P

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EMISSEN – NA PREDAJ ROZĽAHLÝ 16,22 ÁROVÝ STAVEBNÝ POZEMOK V STUPAVE NA BÝVANIE A/ALEBO NA PODNIKANIE

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Kopcami | 1,622 m²

Realitná kancelária EMISSEN ponúka na predaj rozľahlý 16,22 árový stavebný pozemok na bývanie

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

225,000 € 139 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt v meste Nová Dubnica na predaj, kompletná rekonštrukcia, 102m2, lokalita plná zelene.

Reality Nová Dubnica

4 izbový byt | Slovenského národného povst | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na vyhľadávanej ulici S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

198,000 € 1941 €/m²

Prenajom garsonky po rekonštrukcii v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Haburská | 30 m²

Ponúkame na prenájom modernú a kompletne zariadenú garsonku o výmere 30 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ-investičná príležitosť, prestížna adresa, 5 izbový rodinný dom na KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hlavná | 148 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v jednej z najprestížnejších lokalít v Bratislave, kd

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 3709 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- Priestranný 2 izbový byt s balkónom v srdci Starého Mesta- Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 48.82 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny 2 izbový byt priamo na Obchodnej ulici, v historickom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5305 €/m²

PRENÁJOM- luxusný 2 izbový byt pre najnáročnejších, centrum Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58 m²

Hľadáte nadštandardné mestské bývanie, ktoré spája prestížnu adresu, dokonalý komfort a kvalitu

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM- útulný, slnečný 2 izbový byt s veľkou lodžiou Námestie Hraničiarov, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 45 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2 izbový byt s veľkou lodžiou vo vyhľadávanej časti Petržalky. Byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NAJLEPŠIA PONUKA na trhu za STAVEBNÝ POZEMOK S NÁVRHOM PROJEKTU RODINNÉHO DOMU

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Paderovce | 501 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Jaslovské Bohunice, časť Paderov

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

62,900 € 126 €/m²

Novinka
Novinka

Mám vážny záujem o kúpu 1-izbového bytu alebo garsónky

Reality Trnava

1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Súrne hľadám na kúpu v 1-izbový byt /alebo GARSÓNKU/ aj v úplnom pôvodnom stave vhodný aj na ko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa 3-izbového bytu

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Máme záujem o kúpu 3-izbového bytu v Trnave aj v úplne pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekon

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

LEGEND - Menší rodinný dom Búč, pekný pozemok 300 m2, elektrina, plyn

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 60 m²

*** VÝBORNÁ INVESTÍCIA, PEKNÁ LOKALITA A PROSTREDIE, SLNEČNÝ, JAZERO *** EXKLUZÍVNE v predaji

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

22,000 € 367 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (22946)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie