Na predaj 4 izbový rodinný dom - novostavba 2km od Dun. Stredy v obci Povoda

Reality Povoda

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v blízkosti Dunajskej Stredy v obci Povoda. Rodinn

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Povoda

229,000 € 1991 €/m²

Na prenájom krásny zariadený 2 izbový byt v centre mesta okamžite voľná!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 55 m²

Ponúkame na prenájom zariadený2 -izbový byt s balkónom nachádzajúci priamo v centre mesta na 2

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

R K4 - PREDÁ - Krásny priestranný 3 izbový byt v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomestského | 74 m²

Na predaj krásny priestranný 3 izbový byt situovaný na Klokočine v Nitre. Byt je byt pre

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2297 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom multyfunkčného objektu 2276 m2 Trnava

Reality Trnava

Obchodné priestory | Coburgova | 2,276 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom výnimočný multifunkčný objekt bývalého kultúrneh

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

15,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM - Čiastočne zariadený 3-izbový byt na začiatku Jazera - Amurská ul.

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Amurská | 68 m²

„Ste seriózny jednotlivci, pár či rodina a hľadáte si do podnájmu 3-izbový byt s výbornou občia

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EMISSEN – Na prenájom 2i byt s parkovaním v novostavbe v Rači na ulici F. Kubu – Rínok Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 61 m²

EMISSEN – Na prenájom 2i byt s parkovaním v novostavbe v Rači na ulici F. Kubu – Rínok Rača P

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EMISSEN – NA PREDAJ ROZĽAHLÝ 16,22 ÁROVÝ STAVEBNÝ POZEMOK V STUPAVE NA BÝVANIE A/ALEBO NA PODNIKANIE

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Kopcami | 1,622 m²

Realitná kancelária EMISSEN ponúka na predaj rozľahlý 16,22 árový stavebný pozemok na bývanie

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

225,000 € 139 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt v meste Nová Dubnica na predaj, kompletná rekonštrukcia, 102m2, lokalita plná zelene.

Reality Nová Dubnica

4 izbový byt | Slovenského národného povst | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na vyhľadávanej ulici S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

198,000 € 1941 €/m²

Prenajom garsonky po rekonštrukcii v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Haburská | 30 m²

Ponúkame na prenájom modernú a kompletne zariadenú garsonku o výmere 30 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ-investičná príležitosť, prestížna adresa, 5 izbový rodinný dom na KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hlavná | 148 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v jednej z najprestížnejších lokalít v Bratislave, kd

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 3709 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- Priestranný 2 izbový byt s balkónom v srdci Starého Mesta- Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 48.82 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny 2 izbový byt priamo na Obchodnej ulici, v historickom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5305 €/m²

PRENÁJOM- luxusný 2 izbový byt pre najnáročnejších, centrum Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58 m²

Hľadáte nadštandardné mestské bývanie, ktoré spája prestížnu adresu, dokonalý komfort a kvalitu

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM- útulný, slnečný 2 izbový byt s veľkou lodžiou Námestie Hraničiarov, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 45 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2 izbový byt s veľkou lodžiou vo vyhľadávanej časti Petržalky. Byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NAJLEPŠIA PONUKA na trhu za STAVEBNÝ POZEMOK S NÁVRHOM PROJEKTU RODINNÉHO DOMU

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Paderovce | 501 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Jaslovské Bohunice, časť Paderov

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

62,900 € 126 €/m²

Novinka
Novinka

Mám vážny záujem o kúpu 1-izbového bytu alebo garsónky

Reality Trnava

1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Súrne hľadám na kúpu v 1-izbový byt /alebo GARSÓNKU/ aj v úplnom pôvodnom stave vhodný aj na ko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa 3-izbového bytu

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Máme záujem o kúpu 3-izbového bytu v Trnave aj v úplne pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekon

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

LEGEND - Menší rodinný dom Búč, pekný pozemok 300 m2, elektrina, plyn

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 60 m²

*** VÝBORNÁ INVESTÍCIA, PEKNÁ LOKALITA A PROSTREDIE, SLNEČNÝ, JAZERO *** EXKLUZÍVNE v predaji

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

22,000 € 367 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový tehlový byt Banská Bystrica, Uhlisko, ulica 9.mája

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 9. mája | 69.6 m²

3-izbový byt Banská Bystrica širšie Centrum, v obľúbenej lokalite Uhlisko, na ulici 9. mája. By

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,400 € 2664 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRENAJOM| Polyfunkčné priestory v budove RELAX od 25m2 do 572m2

Reality Bratislava-Petržalka

Polyfunkčný objekt | Einsteinova | 107 m²

Exkluzívne Vám ponúkame výnimočnú príležitosť prenájmu polyfunkčných priestorov na Einsteinovej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

377 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena pre RODINNÝ DOM V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE - Záborské, Prešov

Reality Záborské

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Záborské

245,000 € 1633 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Priestranný trojizbový byt v bytovke s veľkorysým vnútroblokom | veľká pivnica a balkón - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovského | 97 m²

AVE Estate Vám s radosťou ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt na Dobrovského ulici – v abso

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

707,000 € 7289 €/m²

Dom bez starostí: Penthouse na Kolibe, ktorý vám vráti slobodu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vtáčnikom | 247 m²

Mnoho rodín stále verí, že skutočný priestor a súkromie nájdu len v rodinnom dome. No s ním pri

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,350,000 € 5466 €/m²

5-izbová vila priamo pri Rusovskom kaštieli – Villa Condominium, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 153 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu 5-izbovej vily v komornom rezidenčnom projekte

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

660,000 € 4314 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Rodinné domy na predaj (22946)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie