3-izbový byt – komfort pre rodiny, veľkorysé presvetlenie a prémiový štandard (66–69,52 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²

3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

207,000 € 2978 €/m²

Top
Top

4-izbový byt – veľkorysý priestor pre náročných, prémiový štandard v cene (87,74 m²–89,59 m²)

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Senecka cesta | 87.74 m²

Najväčšie byty v projekte púpavy Bernolák sú určené pre tých, ktorí hľadajú priestor, svetlo a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

285,300 € 3252 €/m²

Top
Top

2,5-izbový byt – flexibilný priestor, ideálny pre prácu z domu či menšiu rodinu (58 m²)

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Senecka cesta | 58.02 m²

Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bernolákovo

194,700 € 3356 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | SKOLAUDOVANÉ Prémiová 5i novostavba navrhnutá s dôrazom na dizajn a komfort - Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

949,000 € 4670 €/m²

Top
Top

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 3I PRÉMIOVÝ BYT V SKYPARKU III.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 91.92 m²

NA PREDAJ | Prémiový 3-izbový byt s lodžiou, nadštandardne veľkým parkovacím miestom a pivnicou

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 7496 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

OCCAM | Exkluzívny Chalet so súkromným wellness | Jasná – Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny 2-izbovy dvojpodlažný apartmán v centre strediska Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 51.19 m²

Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Moderný 1-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 3006 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou, Vrbové

Reality Vrbové

2 izbový byt | Družstevná | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

107,900 €/mesiac 2398 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Vrbové

3 izbový byt | Družstevná | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

121,900 €/mesiac 1847 €/mesiac/m²

Top
Top

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Na PRENÁJOM priestor 210m2 s výkladom do ulice v priamom centre mesta Nitra

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Štefánikova trieda | 210 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Automation Testing title 191057418

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 428843849

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Simply exkluzívne: Útulný trojizbový byt v Martine, na sídlisku Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Na kompletnú rekonštrukciu je určený trojizbový byt na Bellovej ulici v Martine. Tichá lokalita

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Martin

133,000 € 2111 €/m²

Exkluzívne v Reality Simply: Trojizbový zrekonštruovaný byt na predaj v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Daniela Michaelliho | 69 m²

Na predaj je trojizbový byt typu bauring, kompletne zrekonštruovaný pred siedmimi rokmi. Sú v ň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2391 €/m²

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový príjemný byt v pôvodnom stave v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Benkova | 70 m²

Ponúkame na predaj jedinečný trojizbový byt na ulici Benkovej v Martine, na obľúbenom sídlisku

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Martin

133,000 € 1900 €/m²

Jednoizbový byt s výmerou 36 m2 je na prenájom v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | Kollárova | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na siedmom podlaží p

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Simply: Na prenájom je príjemný jednoizbový byt v Martine - Jahodníkoch

Reality Martin

1 izbový byt | Jána Fraňa | 28 m²

Na prenájom je príjemný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený jednoizbový byt s rozlohou 28 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový zrekonšruovaný byt v Martine, na Ul. J. Fraňa

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 70 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt na ulici Jána Fraňa v Martine, na obľúbenom sídlisku Jahodník

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

169,000 € 2414 €/m²

Moderný rodinný dom na predaj v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 200 m²

Ideálny pre rodinu, ktorá hľadá kvalitné a pokojné bývanie, je rodinný dom na predaj v Turčians

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

300,000 € 1500 €/m²

Moderný a priestranný dvojizbový byt na prenájom v Martine, cena je vrátane energií

Reality Martin

2 izbový byt | Rumunskej armády | 70 m²

Na prenájom je vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený dvojizbový byt na ulici Rumunskej a

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Reality Simply ponúka jednoizbový byt na prenájom na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na 3. podlaží bytovéh

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Martin

350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23018)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Upresniť hľadanie