Na prenájom kancelárske a obchodné priestory v Trnave

Reality Trnava

Obchodné priestory | Sladovnícka | 40 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na prenájom kancelárske alebo obchodné priestory

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.2 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Apartmány The Riviera Beverly Hills, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmány v komplexe The Riviera Be

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

84,200 € 3238 €/m²

Thajsko-Pattaya-Jomtien-1 izbový apartmán-štúdio-View Talay

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán-štúdio v Thajsku s výhľadom na mesto

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

105,800 € 1996 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Cerová

Reality Cerová

Rodinný dom | Cerová | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v obci Cerová okr. Senica

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Cerová

73,000 €

Na predaj rekreačný pozemok v kempingu pri rieke Váh -Sereď

Reality Sereď

Rekreačný pozemok | Sered | 0 m²

Leaders&Partners. s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok v kempingu pri rieke Váh v Ser

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

14,000 €

Na predaj pozemok v meste Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Pozemok pre rodinné domy | M.Nešpora | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok v meste Šaštín-Stráže Celková

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Šaštín-Stráže

20,000 €

Na predaj 2 pozemky v obci Košolná

Reality Košolná

Záhrada | Košolná | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 2 pozemky v obci Košolná Pozemky majú

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Košolná

45,000 €

Slnečné stavebné pozemky v srdci prírody – Dubové pri Zvolene

Reality Dubové

Pozemok pre rodinné domy | 1,051 m²

Leaders&Partners so súhlasom majiteľa ponúka na predaj krásny slnečný pozemok o výmere 1051m2.

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dubové

113,000 € 108 €/m²

Na predaj chatka v rekreačnej oblasti Adamov okr. Skalica

Reality Gbely

Chalupa, rekreačný domček | Adamov | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj chatu v pôvodnom stave rekreačnej oblas

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gbely

47,000 €

Na predaj rodinný dom v obci Šulekovo ( Hlohovec)

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Šulekovo | 140 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj tehlový rodinný dom v obci Šulekovo ( H

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

170,000 € 1214 €/m²

Na predaj investičný pozemok v Hrnčiarovciach nad Parnou

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Záhrada | Hrnčiarovce nad Parnou | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj investičný pozemok v Hrnčiarovciach nad

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

45,000 €

Prenájom kancelársky priestor na Hospodárskej ulici v Trnave

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Hospodárska 53 | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na prenájom kancelársky priestor v budove na Hosp

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.2 €/m2/mesiac

Apartmán na predaj

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 42 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj svetlý a vzdušný apartmán v nádhernom pros

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

395,000 € 9405 €/m²

Rezervované - pozemok v obci Slovenská Nová Ves

Reality Slovenská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská Nová Ves | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Sl

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Slovenská Nová Ves

75,000 €

Vonkajšie parkovacie státie na Zelenečskej ulici - Trnava

Reality Trnava

Garáž | Zelenečská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v Trnave na

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Trnava

9,000 €

Pozemok na predaj vhodný na výstavbu RD v obci Šelpice

Reality Šelpice

Pozemok pre rodinné domy | Šelpice | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Še

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Šelpice

220 €/m2

Na predaj 2iz. byt v Senici v pôvodnom stave ( centrum)

Reality Senica

2 izbový byt | Hurbanova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt v Senici v pôvodnom stave

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Senica

89,000 €

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Trnave na Peknom Poli

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 768 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

480,000 € 625 €/m²

Na prenájom budova/sklad v Galante

Reality Galanta

Skladový objekt | Galanta | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na prenájom sklad s kancelárskym priestorom v Ga

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

5,058.9 €/mesiac

Dom na predaj na Šudoly

Reality Nitra

Rodinný dom | Šudolská | 131 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj Hrubu Stavbu domu vo vyhladavanej lokalite

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

207,000 € 1580 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Čierny Brod

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Čierny Brod | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Čierny Brod Ro

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

70,000 €

Na predaj stavebný pozemok v obci Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1.Mája | 679 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Borský Mikuláš

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Borský Mikuláš

79,000 € 116 €/m²

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Veľká Mača

Reality Veľká Mača

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Ve

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Mača

90,000 €

Predaj bytu na Alexyho

Reality Nitra

1 izbový byt | Alexyho | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj 1 izbový byt v Nitre. Byt sa nachádza na p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

133,000 €

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22947)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie