NA PREDAJ, skladove a vyrobne priestory, ROŽŇAVA

Reality Rožňava

Priestor pre výrobu | 5,708 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom / predaj skladové a výrobné priestory

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Rožňava

933,000 € 163 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu RD

Reality Paňovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,020 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Paňovce, pribli

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Paňovce

90,000 € 88 €/m²

PRENÁJOM: Moderný a útulný 2-izbový byt s balkónom

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Adlerova | 47 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom štýlový, kompletne zariadený 2-izbový

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok blízko Košíc, Baška.

Reality Baška

Záhrada | 377 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa záhradu v bezprostredne

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Baška

78,000 € 207 €/m²

Dvojpodlažný apartmán 3+kk Torrevieja-Torreblanca, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj dvojpodlažný, priestranný a komplet

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

212,000 €

Apartmán MELIÃ Tortuga Beach Resort, Kapverdy

Reality Kapverdy

3 izbový byt | Kapverdy

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán typ D v rezorte M

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

150,000 € 2055 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-La Mata, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj moderne zariadený apartmán 3+kk (50

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

195,990 €

Pozemok - Pozemky Zahájnica - Nálepkovo - 2707m2

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,707 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2 susediace pozemky v Gelnickej doline,

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

35,000 € 13 €/m²

Pozemok v krásnom prostredí pri lese, Dolná Súča-Polníky

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | Polníky | 1,326 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj pozemok v krásnom prostredí v obci Dolná Súča -Polníky.

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

1 € 0 €/m²

PREDAJ rodinný dom Ásvanyráró

Reality Ásványráró

Rodinný dom | Maďarsko | Ásványráró | Asvanyraro

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj viacgeneračný rodinný v obci Ásvanyráró

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ásványráró

150,000 € 824 €/m²

Na predaj garsónka v Trenčíne – Zámostie, 24 m² s balkónom

Reality Trenčín

Garsónka | Zámostie | 0 m²

🏢 Na predaj garsónka v Trenčíne – Zámostie, 24 m² s balkónom Leaders & Partners Vám ponúka na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

84,000 €

PREDAJ stavebný pozemok Dunakiliti

Reality Dunakiliti

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Dunakiliti | Dunakiliti

Realitná kancelária Leaders & Partners-pobočka Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok zar

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dunakiliti

72,000 € 95 €/m²

PREDAJ rodinný dom Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Bratislava ponúka na preda

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

270,000 € 1350 €/m²

Jedinečný 4-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 118 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 4-izbový byt (A.6

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,090 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Administratívne priestory v STAROM MESTE na PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hlboká cesta | 450 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom reprezentatívne dvojpodlažné kancelár

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Veľkolepý 3-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (A.5

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,190 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PREDAJ: veľký 2 poschodový rodinný dom Šuňava s výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Šuňava

Rodinný dom | Pod vodojemom | 312 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 poschodový rodinný dom v Šuňave so zasklenou terasou a pozemkom 2125

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Šuňava

239,000 € 766 €/m²

PREDAJ rodinný dom na rozsiahlom pozemku 25 296 m2 Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Moson

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

550,000 € 2115 €/m²

PREDAJ 4izbový byt Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4izbový 100m2 byt v centre maďarskej ob

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rajka

105,000 € 950 €/m²

PREDAJ 2izbový byt Bezenye

Reality Bezenye

2 izbový byt | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj v pokojnej časti obce Bezenye novostavb

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bezenye

90,000 €

Pozemok s chatami na predaj | HRUBÉ LUKY, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Hrubé lúky | 936 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj pozemok s dvomi chatami v krásnej lokal

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

209,500 € 224 €/m²

MDG Homes | Železo-betónový dom na predaj

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | BA | 101.19 m²

Leaders & Partners realitná kancelária ponúka v spolupráci s MDG Homes na predaj nízkoenergetic

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

68,400 € 676 €/m²

Pekná 5 izbová vila v Thajsku s bazénom-Pattaya

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom- vilu s bazénom v Thajsku v loka

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

195,000 € 1300 €/m²

Luxusné apartmány, Aquarous Jomtien Pattaya, Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj luxusné, plne zariadené apartmány v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

128,620 € 3675 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (22947)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie