Dom s bazénom v Thajsku-Pattaya-Huay yai

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj samostatne stojaci dom s bazénom v Thajsku v lokalite P

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

165,000 € 917 €/m²

NA PRENÁJOM, 2-izb. byt - FURČA, KROSNIANSKA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Krosnianska | 56 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom 2-izbový byt v lokalite Košice – Kros

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 1,5-izb. byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajské Biskupice | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1,5-izbový byt v lokalite Bratislava –

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izbový moderný a slnečný byt blízko centra.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 47.5 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v príjemnom prostredí na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, Stavebný pozemok s krásnym výhľadom, BAŠKA

Reality Baška

Pozemok pre rodinné domy | V texte | 1,039 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Baška. Pozemok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Baška

235,000 € 226 €/m²

ZWIRN III, 2-izb. byt na Košickej ul. NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 53.58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

393,400 € 7342 €/m²

MDG Homes | Železo-betónové domy na predaj

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | 119.65 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka v spolupráci s MDG Homes nízkoenergetické železo

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

73,960 € 618 €/m²

Kancelária-ateliér v centre Senca na prenájom, Lichnerova ul.,

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 94 m²

Leaders&Partners pobočka Senec Vám ponúka na prenájom administratívny priestor, atelier, štúdio

Publikované: 03.05.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senec

450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu - Muškátová ul

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na dlhodobý prenájom útulný a kompletne zariadený

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

630 €/mesiac

NA PRENÁJOM, 1-izb. byt na ul. Krosnianska

Reality Košice-Dargovských hrdinov

1 izbový byt | Krosnianska | 24 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka exkluzívne na prenájom moderný 1-izbový byt na Kr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

370 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3 izbový byt v Bratislave-Dúbravka-Sekurisova ul., loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Sekurisova | 69 m²

Leaders & Partners Vám ponúka exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný priestranný a svet

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Thajsko-Pattaya-2 izbový apartmán-2 balkóny

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Thajsku s výhľadom na mesto v lokal

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

91,890 € 1702 €/m²

Apartmánový komplex ZENITH PATTAYA, Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmány v projekte v Zenith Patta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

78,540 € 2618 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Thajsko-Pattaya-Jomtien-1 izbový apartmán-Plaza Residence

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán-štúdio s loggiou v Thajsku s výhľadom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

53,000 € 1178 €/m²

Ponúkame na predaj 4 garáže na staničnej ulici v Trnave

Reality Trnava

Garáž | Staničná ulica | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 4 garáže na Staničnej ulici v Trnave

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Trnava

49,000 €

Thajsko-Pattaya-Jomtien-2 izbový apartmán-Angket Residence

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

50,500 € 1202 €/m²

5 izbový rodinný dom-Jánovce, po rekonštrukcii, veľký pozemok

Reality Jánovce

Rodinný dom | Jánovce | 115 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 5 izbový zrekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Jánovce

295,000 € 2565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 trojizbové domy na jednom pozemku v Senci-výborná ponuka

Reality Senec

Rodinný dom | Robotnícka | 183 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 domy na jednom pozemku v Senci na Robotníckej ulici.

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senec

296,000 € 1617 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárie na prenájom v centre Senca-Lichnerova-3miestnosti

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 76 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom reprezentačné kancelárske priestory priamo na pešej z

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senec

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Apartmánový komplex Grand Solaire Noble, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka luxusný apartmánový komplex Grand Solaire Nob

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

59,266 €

Thajsko-Pattaya-2 izbový apartmán-The Cloud Condominium

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán s balkónom v Thajsku s výhľadom na mo

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

73,000 € 2028 €/m²

Thajsko-Pattaya-2 izbový apartmán-Angket Residence

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Thajsku v lokalite Pattaya- Jomtien

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

50,400 € 1200 €/m²

Thajsko-Pattaya-Jomtien-1izbový apartmán-štúdio, blízko pláže

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1- izbový byt-štúdio s loggiou s výhľadom na mesto v Th

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

42,000 € 1400 €/m²