Na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Staré Grunty | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu na ulici Staré Grunty

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

26,500 € 1767 €/m²

Lukratívne kancelárske priestory + 2x parkovanie, Námestie SNP Trnava, 100m2

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slov. národ. povstania | 100 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované luxusné kancelárske priestory na Námestí SNP v Trnav

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom garáže 18 m² s elektrinou, Nitra

Reality Nitra

Garáž | Vašinova | 18 m²

Ponúkame na prenájom garáž o výmere 18 m² s prívodom elektriny a vlastným meračom. Garáž je vho

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

140 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Haburská | 90 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 na lukratívnom mieste, Haburská ulica, Bra

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,125 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Lukratívny obchodný priestor na prenájom - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 85 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelový nebytový priestor s výmerou 85 m², nachádzajúci sa na vyhľadáv

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 40 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 2686 €/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v novostavbe Arboria – ešte neobývaný, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Na Hlinách | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a úplne nový 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Arboria, nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej 13, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Magnetová | 385 m²

Ponúkame do prenájmu skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej ul. (spojnica medzi Vajn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ADMINISTRATÍVNE budovy na PREDAJ, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 5,351 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívne budovy na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logisticko

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

4,400,000 € 822 €/m²

PRENÁJOM obchodný priestor v komplexe NUPPU s 2 parkovacími miestami, 165,89m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.89 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v komplexe NUPPU na Hraničnej ulici, Bratislava II. K

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ADMINISTRATIVNA budova 2.790m2 na prenájom, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 2,790 m²

Ponúkame na prenájom administratívnu budovu na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom atraktívny obchodný priestor - ul. Šancova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Šancová | 108 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor s výkladmi orientovanými do ulice. Výborná lo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 314m2 s možnosťou delenia, Ulica Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 314 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novej administratívnej budove na Ulici Svornosti v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestranné kancelárske priestory - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 219.68 m²

Kancelárske priestory na prenájom – Gorkého 3, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenájom pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj chatka v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Chata, drevenica, zrub | Ulica Svornosti | 394 m²

Záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach – elektrina, studňa, vinica, prístu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

94,500 € 240 €/m²

Na predaj záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Záhrada | Ulica Svornosti | 394 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

94,500 € 240 €/m²

Byt na prenájom - ul. Skalická cesta, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Pod Vinico

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

EINPARK Reprezentatívne kancelárske priestory na prenájom, Einsteinova – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 179.28 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v novom projekte EINPARK na frek

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 18.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

3,227.04 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SHOWROOM/Obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole - Liptovský Mikuláš, 484,05m2

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 484.05 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole v L

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výrobné haly na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame na prenájom výrobné haly s výmerou od 1.600 do 14.550 m2 v Trenčíne. Vykurované a kl

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Byt na prenájom - ul. Kresánkova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves