SHOWROOM/Obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole - Liptovský Mikuláš, 484,05m2

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 484.05 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole v L

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výrobné haly na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame na prenájom výrobné haly s výmerou od 1.600 do 14.550 m2 v Trenčíne. Vykurované a kl

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Byt na prenájom - ul. Kresánkova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2i byt s veľkým balkónom. Byt sa nachadza v novšej tehlove

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodno - skladovy priestor na prenajom - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 372.3 m²

Na prenájom moderný obchodno / skladový priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,095 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Hany Meličkovej, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný velkometrážny 3 izbový byt na ulici Hany Meličkovej v Karlovej

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Garáž na predaj - ul. Hanulova BA IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Hanulova | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Hanulovej ulici v Dúbravke. Garáž je radová. Rozloha garáže j

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

46,000 € 2421 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Bojnická, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Bojnická | 668 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na Žabom Majeri s priamym prístupom z Bojnickej ulice Pozemok

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 225 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Výrobná hala – 680 m2, Beluša

Reality Beluša

Priestor pre výrobu | Ľ. Štúra | 680 m²

Na prenájom výrobné haly so zázemím o výmere 680 m2 v Beluši pri D1. K dispozícii vlastné parko

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Beluša

2.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj - Mliečany

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 644 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 644 m², nachádzajúci sa v intraviláne obce, ideáln

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

64,400 € 100 €/m²

Pozemok na predaj - Okoč

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 901 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom krásneho stavebného pozemku v tichej a vyh

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

90,000 € 100 €/m²

Pozemok na predaj - Mliečno

Reality Šamorín

Iný stavebný pozemok | Hrušovská ulica | 558 m²

NA PREDAJ POZEMOK 558 m² – Mliečno (okres Dunajská Streda) Vhodný pre výrobu, sklad, služby, lo

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Šamorín

140,000 € 251 €/m²

Kancelárie s výmerou - 34, 35, 46, 65 a 83 m2 v Trenčíne – širšie centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 34 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory v polyfunkčnej budove v Trenčíne

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom -haly pre ľahkú výrobu , Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Centrum | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú NEOTRASOVÚ výrobu o výmere od 100 do (3x)1500 m2. Veľkosť a

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom -haly pre ľahkú výrobu , Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Centrum | 100 m²

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom - sklady, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Centrum | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory o výmere od 100 do (3x)1500 m2. Veľkosť aj vybavenie je

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

6.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor na prenájom - Senec

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 82 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor (viď pôdorys B1) na lukratívnom frekv