Obchodné priestory | Hraničná | 165.89 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v komplexe NUPPU na Hraničnej ulici, Bratislava II. K
2,490 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Na pántoch | 2,790 m²
Ponúkame na prenájom administratívnu budovu na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistic
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Šancová | 108 m²
Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor s výkladmi orientovanými do ulice. Výborná lo
1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 314 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novej administratívnej budove na Ulici Svornosti v
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 219.68 m²
Kancelárske priestory na prenájom – Gorkého 3, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenájom pr
2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Ulica Svornosti | 394 m²
Záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach – elektrina, studňa, vinica, prístu
94,500 € 240 €/m²
Záhrada | Ulica Svornosti | 394 m²
94,500 € 240 €/m²
2 izbový byt | Skalická cesta | 66 m²
Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Pod Vinico
1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 179.28 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v novom projekte EINPARK na frek
3,227.04 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Kamenné pole | 484.05 m²
Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole v L
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre výrobu | Nezadaná | 1,600 m²
Ponúkame na prenájom výrobné haly s výmerou od 1.600 do 14.550 m2 v Trenčíne. Vykurované a kl
Info v RK
2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2i byt s veľkým balkónom. Byt sa nachadza v novšej tehlove
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 372.3 m²
Na prenájom moderný obchodno / skladový priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.
4,095 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²
Ponúkame Vám na prenájom slnečný velkometrážny 3 izbový byt na ulici Hany Meličkovej v Karlovej
1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garáž | Hanulova | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na Hanulovej ulici v Dúbravke. Garáž je radová. Rozloha garáže j
46,000 € 2421 €/m²
Iný stavebný pozemok | Bojnická | 668 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky na Žabom Majeri s priamym prístupom z Bojnickej ulice Pozemok
150,000 € 225 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro
795,000 € 4969 €/m²
Priestor pre výrobu | Ľ. Štúra | 680 m²
Na prenájom výrobné haly so zázemím o výmere 680 m2 v Beluši pri D1. K dispozícii vlastné parko
2.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 644 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 644 m², nachádzajúci sa v intraviláne obce, ideáln
64,400 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 901 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom krásneho stavebného pozemku v tichej a vyh
90,000 € 100 €/m²
Iný stavebný pozemok | Hrušovská ulica | 558 m²
NA PREDAJ POZEMOK 558 m² – Mliečno (okres Dunajská Streda) Vhodný pre výrobu, sklad, služby, lo
140,000 € 251 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 34 m²
Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory v polyfunkčnej budove v Trenčíne
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Centrum | 1,500 m²
Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú NEOTRASOVÚ výrobu o výmere od 100 do (3x)1500 m2. Veľkosť a
1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Centrum | 100 m²
1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.