Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²
Directreal Exkluziv - ATRAKTÍVNA CENA: 145 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EXK
145,000 € 810 €/m²
Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 85 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Priestranný pozemok 1720 m² so starším rodinným dom
68,500 € 806 €/m²
Rodinný dom | Hliníková | 160 m²
Directreal Exkluziv - Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Vráble !! Hľ
105,000 € 656 €/m²
Rodinný dom | Nitrianska | 120 m²
Directreal Exkluziv - Pozemok s priestorom, ktorý dnes len tak nenájdete / 2908 m² – Rastislav
79,000 € 658 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 180 m²
Directreal Exkluziv - ZNÍŽENÁ CENA : 105 000 € NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V LEHOTE !!!
105,000 € 583 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bádice | 774 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE: Stavebný pozemok v Bádiciach s výnimočnou šírkou 48 m hľadá
63,500 € 82 €/m²
Rodinný dom | Ripňany | 266 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj poschodový, celopodpivničený rodinný dom v obci Malé R
249,000 € 936 €/m²
Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²
Directreal Exkluziv - Veľkorysé bývanie – na skok od Promenády !! V jednej z najprestížnejší
1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelenecká | 940 m²
Directreal Exkluziv - Na predaj stavebný pozemok v centre obce Štitáre pri Nitre TOP LOKALITA
108,100 € 115 €/m²
Rodinný dom | Štúrová | 320 m²
Directreal Exkluziv - Hľadáte dom, kde môže pohodlne bývať celá rodina, prípadne spojiť bývani
174,900 € 547 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pri Kaplnke | 32 m²
Directreal Exkluziv - Na predaj chata pri lese v Štitároch Hľadáte miesto, kde ráno namiesto
61,900 € 1934 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čerešňova | 1,044 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Stavebný pozemok v srdci prírody – Jelenec !! Hľad
82,880 € 79 €/m²
3 izbový byt | Bizetová | 68 m²
Directreal Exkluziv - Slnečný 3-izbový byt (68 m²) v žiadanej lokalite Klokočiny Hľadáte býva
169,900 € 2499 €/m²
2 izbový byt | Partizánska | 47 m²
Directreal Exkluziv - Bývanie s výhľadom, ktorý si zamilujete – Partizánska ulica, Nitra Pon
135,000 € 2872 €/m²
Rodinný dom | Kamenná | 200 m²
Directreal Exkluziv - Dom na Zobore s dychberúcimi výhľadmi na 11árovom pozemku– miesto, kde s
228,000 € 1140 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mostná | 195 m²
Directreal Exkluziv - Hľadáte reprezentatívne miesto pre svoje podnikanie priamo v srdci Nitry
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Fraňa Mojtu | 242 m²
Directreal Exkluziv - Prenájom polyfunkčných priestorov – MediaHaus Nitra V administratívno-
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Iný stavebný pozemok | Krátka ulica | 592 m²
Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra Vám ponúka na predaj slnečný pozemok, pre ľudí
43,000 € 73 €/m²
Rodinný dom | Ladice | 400 m²
Directreal Exkluziv - Priestor pre vaše sny: Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v Ladiciach
83,000 € 208 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica pri železnici | 624 m²
Directreal Exkluziv - Exkluzívna ponuka v podobe stavebného pozemku o rozlohe 624 m², priprave
47,700 € 76 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Čaradice | 141 m²
Directreal Exkluziv - Na predaj: Chatka , vidiecky domček v obci Čaradice s veľkým pozemkom,
198,900 € 1411 €/m²
4 izbový byt | Partizánska | 76 m²
Directreal Exkluziv - Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť skutočne doma? Tento veľký, svetlý t
161,900 € 2130 €/m²
Rodinný dom | Rúbaň | 121 m²
Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Rúbaň, vhodný na k
54,990 € 454 €/m²
5 a viac izbový byt | Osadná | 180 m²
Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s rozlohou 179.51 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka priestor po
595,000 € 3306 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.