Rodinný dom | Nezadaná | 113 m²
NOVOSTAVBY RODINNÝCH DOMOV - OBEC NEMČIŇANY - 10km od ZLATÝCH MORAVIEC, 20 km od LEVÍC JEDNÁ S
239,000 € 2115 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 120 m²
ČISTÉ, NOVÉ, BEZ STAROSTÍ... RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKOŠTRUKCII Ponúkame na predaj rodinn
188,000 € 1567 €/m²
Rodinný dom | Partizánska | 100 m²
VÝBORNÁ LOKALITA - OBEC TOPOĽČIANKY Ponúkame na predaj prízemný, z polovice podpivničený, rodi
139,900 € 1399 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malé Chrašany | 2,256 m²
ZAUJÍMAVÁ PONUKA - STAVEBNÝ POZEMOK - BELADICE - časť Malé Chrašťany Stavebný pozemok je rovin
32 €/m2 32 €/m2
Rodinný dom | Hlavná | 100 m²
STAČÍ SA NASŤAHOVAŤ... RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKOŠTRUKCII Ponúkame na predaj rodinný dom
165,000 € 1650 €/m²
Rodinný dom | SNP | 117 m²
RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A ZASTREŠENOU TERASOU - NÍZKE NÁKLADY NA BÝVANIE Rodinný dom bol kolaud
285,000 € 2436 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | E. M. Šoltésovej | 1,113 m²
PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU SO STARŠÍM RODINNÝM DOMOM BENEFITY: - tichá vedľajšia ulica v cent
112 €/m2 112 €/m2
Garáž | 1. mája | 18 m²
Predaj garáže v osobnom vlastníctve, s vysporiadaným pozemkom v meste Zlaté Moravce. Garáž je
19,300 € 1072 €/m²
Obchodné priestory | Nám. A. Hlinku | 41 m²
PREDAJ OBCHODNÉHO PRIESTORU S VÝKLADOM - ZLATÉ MORAVCE BENEFITY: - CENTRUM ZLATÝCH MORAVIEC
80,000 € 1951 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
PREDAJ - RODINNÝ DOM PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII - JEDĽOVÉ KOSTOĽANY Ponúkame na predaj rodinn
79,000 € 988 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 30 m²
VEĽKÝ POZEMOK V POKOJNEJ OBCI NEVIDZANY - IDEÁLNY NA VÝSTAVBU ALEBO INVESTÍCIU Pozemok o výmer
92,000 € 3067 €/m²
3 izbový byt | Plzenská | 73 m²
PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU NA PLZENSKEJ UL., BRATISLAVA - Nové Mesto BENEFITY: -
267,500 € 3664 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 651 m²
ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK V SLEPEJ ULIČKE POD LESOM - OBEC ČARADICE BENEFITY: - elektrická pr
68,000 € 104 €/m²
Rodinný dom | Odbojárov | 256 m²
RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ ČASTI MESTA - PRÍSTUP K POZEMKU PO CELEJ JEHO ŠÍRKE Ponúkame na pred
165,000 € 645 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod hájom | 1,575 m²
PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU V ZLATÝCH MORAVCIACH BENEFITY: - možnosť kúpy aj v celku - výmera
65 €/m2 65 €/m2
Rodinný dom | Smetanova | 110 m²
PREDAJ - RODINNÝ DOM PO REKONŠTRUKCII - ZLATÉ MORAVCE - SUPER LOKALITA Ponúkame na predaj rodi
199,500 € 1814 €/m²
Rodinný dom | Kostolná | 120 m²
RODINNÝ DOM NA REKONŠTRUKCIU S VYPRACOVANOU ARCHITEKTONICKOU ŠTÚDIOU LOKALITA S PRIAMYM PRIPOJ
139,000 € 1158 €/m²
Obchodné priestory | Robotnícka | 60 m²
PRIESTOR VYUŽITEĽNÝ AKO KANCELÁRIA, PREVÁDZKA , SLUŽBY... Ponúkame na prenájom priestor v Zlat
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 378 m²
NADČASOVÝ RODINNÝ DOM VO VYHĽADÁVANEJ ČASTI MESTA Ponúkame na predaj rodinný dom vo výbornej l
169,000 € 447 €/m²
Rodinný dom | M. R. Štefánika | 74.26 m²
SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA - TESÁRSKE MLYŇANY - 3 MIN OD VÝJAZDU NA RÝCHLOSTNÚ CESTU R1 BENEFITY:
167,000 € 2249 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Vaša vidiecka rozprávka - chalupa s čarovnou záhradou... VIDIECKY RODINNÝ DOM V OBCI JEDĽOVÉ K
115,000 € 1278 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tehelná | 1,526 m²
ZAUJÍMAVÁ PONUKA - NEPREMEŠKAJTE - POZEMOK S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA STAVBU RODINNÉ
49 €/m2 49 €/m2
Obchodné priestory | Hviezdoslavova | 102 m²
OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE MESTA ZLATÉ MORAVCE Ponúkame na prenájom priestor v Zlatých Moravci
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Sládkovičova | 125 m²
REPREZENTATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY - BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE - ZLATÉ MORAVCE MODERNÝ ŠTÝL,
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.