DIRECTREAL|NA PREDAJ 5 izbový rodinný dom s pozemkom 1056m2 v meste Vráble.

Reality Vráble

Rodinný dom | Hliníková | 160 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj 5-izbový rodinný ​dom s veľkým pozemkom v meste Vráble !! ​Hľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Vráble

105,000 € 656 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkorysým pozemkom /2908m2/ v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Rodinný dom | Nitrianska | 120 m²

Directreal Exkluziv - Pozemok s priestorom, ktorý dnes len tak nenájdete / 2908 m² – Rastislav

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

79,000 € 658 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj 4 izbový rodinný dom v Lehote s pozemkom !

Reality Lehota

Rodinný dom | Hlavná | 180 m²

Directreal Exkluziv - ZNÍŽENÁ CENA : 105 000 € NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V LEHOTE !!!

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lehota

105,000 € 583 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ideálny stavebný pozemok v krásnom prostredí.

Reality Bádice

Pozemok pre rodinné domy | Bádice | 774 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE: Stavebný pozemok v Bádiciach s výnimočnou šírkou 48 m hľadá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bádice

63,500 € 82 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na PREDAJ rodinný dom s pozemkom 3401 m2 - potenciál pre ďalšie stavebné pozemky

Reality Malé Ripňany

Rodinný dom | Ripňany | 266 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj poschodový, celopodpivničený rodinný dom v obci Malé R

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malé Ripňany

249,000 € 936 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PRENÁJOM 5-izbový rodinný dom /priestranné izby, garáž, dvor/

Reality Nitra

Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²

Directreal Exkluziv - Veľkorysé bývanie – na skok od Promenády !! V jednej z najprestížnejší

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj stavebný pozemok v Štitároch

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Jelenecká | 940 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj stavebný pozemok v centre obce Štitáre pri Nitre ​TOP LOKALITA

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

108,100 € 115 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ideálny dom pre dve generácie - komplet podpivničený / 12árov súkromia a priestoru /

Reality Ludanice

Rodinný dom | Štúrová | 320 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte dom, kde môže pohodlne bývať celá rodina, prípadne spojiť bývani

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ludanice

174,900 € 547 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj chata pri lese v Štitároch !

Reality Štitáre

Chalupa, rekreačný domček | Pri Kaplnke | 32 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj chata pri lese v Štitároch ​Hľadáte miesto, kde ráno namiesto

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štitáre

61,900 € 1934 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Dokonalý stavebný pozemok v obci Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňova | 1,044 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Stavebný pozemok v srdci prírody – Jelenec !! Hľad

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

82,880 € 79 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj 3 izbový byt v Nitre na Klokočine

Reality Nitra

3 izbový byt | Bizetová | 68 m²

Directreal Exkluziv - Slnečný 3-izbový byt (68 m²) v žiadanej lokalite Klokočiny ​Hľadáte býva

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 2499 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PREDAJ 2-izbový byt v NITRE, ideálne bývanie alebo investícia Znížená cena

Reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Directreal Exkluziv - Bývanie s výhľadom, ktorý si zamilujete – Partizánska ulica, Nitra Pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 2872 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Bývanie na Zobore s výhľadmi, ktoré si zamilujete - pozemok 11 árov

Reality Nitra

Rodinný dom | Kamenná | 200 m²

Directreal Exkluziv - Dom na Zobore s dychberúcimi výhľadmi na 11árovom pozemku– miesto, kde s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

228,000 € 1140 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL| Prenájom kancelárií v NOVOSTAVBE s parkovaním v centre Nitry pod HRADOM

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Mostná | 195 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte reprezentatívne miesto pre svoje podnikanie priamo v srdci Nitry

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|MEDIAHAUS ponúka na PRENÁJOM polyfunkčné priestory

Reality Nitra

Obchodné priestory | Fraňa Mojtu | 242 m²

Directreal Exkluziv - Prenájom polyfunkčných priestorov – MediaHaus Nitra V administratívno-

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|ALEKŠINCE na PREDAJ POZEMOK 592m2

Reality Alekšince

Iný stavebný pozemok | Krátka ulica | 592 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra Vám ponúka na predaj slnečný pozemok, pre ľudí

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

43,000 € 73 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|3-izbový domček na PREDAJ s vlastnou studňou a veľkým pozemkom

Reality Ladice

Rodinný dom | Ladice | 400 m²

Directreal Exkluziv - ​ Priestor pre vaše sny: Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v Ladiciach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ladice

83,000 € 208 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v pokojnej časti obce Žirany

Reality Žirany

Pozemok pre rodinné domy | Ulica pri železnici | 624 m²

Directreal Exkluziv - Exkluzívna ponuka v podobe stavebného pozemku o rozlohe 624 m², priprave

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Žirany

47,700 € 76 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA CHATY v Čaradiciach s obrovským pozemkom – pokoj, priestor a súkromie !

Reality Čaradice

Chalupa, rekreačný domček | Čaradice | 141 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj: Chatka , vidiecky domček v obci Čaradice s veľkým pozemkom,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaradice

198,900 € 1411 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na PREDAJ veľký 3-izbový byt s balkónom

Reality Nitra

4 izbový byt | Partizánska | 76 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť skutočne doma? Tento veľký, svetlý t

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,900 € 2130 €/m²

Novinka
Novinka

URBANISTA | Rodinné sídlo s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Vidiecky dom | Sklené | 335.5 m²

Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

URBANISTA | Rodinná farma s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Farmárska usadlosť | Sklené | 335.5 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

URBANISTA | Priestor rodinného domu v byte - novostavba na tehlovom dome | mezonet | Osadná

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Osadná | 180 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s rozlohou 179.51 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka priestor po

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3306 €/m²

3+1-izbový byt 99,5 m² s extra pracovňou / hosťovskou izbou | Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 100 m²

Priestranný 3+1-izbový byt o výmere 99,5 m² v prestížnom projekte Vienna Gate ponúka plnohodnot

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

399,950 € 4000 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22994)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30346)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Upresniť hľadanie