ORNÁ PÔDA, ŠIROKÝ POZEMOK, BUDMERICE

Reality Budmerice

Orná pôda | 12,826 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj ornú pôdu v katastri obce Budmerice. ZÁKL

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Budmerice

44,900 € 4 €/m²

EXKLUZÍVNA SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA 4-IZB. RD Z KVALITNÝCH MATERIÁLOV

Reality Senec

Rodinný dom | A. Hlinku | 105 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú 4 - izbovú novostavbu rodinn

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Senec

240,000 € 2286 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA RODINNÝ DOM ALEBO DVOJDOM, GAJARY

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | 882 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu ale

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Gajary

115,000 € 130 €/m²

1.BCR | SLNEČNÝ 2-IZB. BYT, LOGGIA, ZARIADENÝ, GAR. STÁTIE | SLNEČNICE - ZÓNA MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 58 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo vyhľadávanom a obľúbenom proje

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

268,000 € 4621 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Nezadaná | 8,296 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok s možnosť

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

329,000 € 40 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM V PÔVODNOM STAVE S POZEMKOM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Dlhá | 92 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

420,000 € 4565 €/m²

VIACGENERAČNÝ RD V HISTORICKEJ ČASTI DÚBRAVKY S VÝHĽADOM NA ZAUJÍMAVOM POZEMKU 764 M2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Brižitská | 232.29 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkým investičným potenciálom v jednej z najžia

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

5-IZB. DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM 165 m², TICHÁ LOKALITA, ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rod

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Rovinka

367,000 € 2224 €/m²

RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU DVOJGENERAČNÉHO BÝVANIA ALEBO PODNIKANIA – RUŽINOV, PRIEVOZ – SENNÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Senná | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj praktický podlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ruž

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 3250 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 49.79 m²

Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 € 4901 €/m²

PRÉMIOVÉ KANCELÁRIE V BUDOVE WESTEND TOWER – FLEXIBILITA A KOMFORT PRE VAŠE PODNIKANIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 93.25 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory v Bratislave? Westend Tower vám ponúka moderné ad

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

/VIDEO/ VEĽKÝ 1 IZB. BYT S PAVLAČOU - ŠANCOVÁ, NOVÉ MESTO, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Šancová | 43.5 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/5VcU6c9IAeY 1.BCR exkluzívne ponúka na prenájom veľkého pavl

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK S POTENCIÁLOM – IDEÁLNY NA INVESTÍCIU ALEBO PRÍJEMNÚ REKREÁCIU V LESNOM PROSTREDÍ

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,305 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok s výmerou približne 1305 m², ktorý sa nachádza v tichej a zele

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

125,000 € 96 €/m²

ORNÁ PÔDA PRI HLAVNEJ CESTE, POZEMOK S REKLAMÝMI PLOCHAMI, 5832 M2 - STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,832 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava pri hlavnej ceste. Má

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

20 €/m2 20 €/m2

AREÁL 6350 M2 S VIACPODLAŽNOU, ADMINISTRATÍVNOU BUDOVOU V HUBICIACH /DS/

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Bratislavská cesta | 1,033 m²

Ponúkame na predaj areál s rozlohou 6350 m2 a 3-podlažnou administratívnou budovou v obci Hubic

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Dunajská Streda

Info v RK

POZEMOK, DOLNÁ MIČINÁ

Reality Dolná Mičiná

Orná pôda | Dolná Mičiná | 2,598 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu a investičný pozemok v katastri obce Dolná Mi

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

43,000 € 17 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 730 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s budúcou možnosťou výstavby

Publikované: 19.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

99,000 € 136 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY 551 M2 V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 150 m²

Hľadáte reprezentatívne pracovné prostredie s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na prenájom mode

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

INVESTIČNÝ POZEMOK, ŠENKVICE

Reality Šenkvice

Orná pôda | Šenkvice | 2,640 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pekný investičný pozemok s výhľadom,

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

22,500 € 9 €/m²

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ORNÁ PÔDA, STUPAVA ZA VOLKSWAGENOM

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 4,060 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

16,000 € 4 €/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S ELEKTRINOU V LAMAČI – CESTA NA KLANEC

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 1,241 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy – Lamač,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

240 €/m2 240 €/m2

REZERVOVANÉ | REZIDENCIA DRAŽDIAK | 2-IZBOVÝ BYT | PARKING | BRATISLAVA – ANTOLSKÁ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Antolská | 65.7 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 4871 €/m²

KVALITNÁ ORNÁ PÔDA, LIPOVÉ

Reality Lipové

Orná pôda | 13,257 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj ornú pôdu neďaleko obce Lipové v okrese

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Lipové

21,000 € 2 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23016)
Upresniť hľadanie