Záhradná chatka v TOP stave, Slovenská Ľupča - NA PREDAJ

Reality Slovenská Ľupča

Záhradná chatka | Peniažky | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení majiteľov ponúka na predaj záhradnú chatu v katastr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenská Ľupča

59,500 € 1190 €/m²

2 izbový byt Námestie L. Svobodu - NA PRENÁJOM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ludvika Svobodu | 55 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom 2-izbový byt, v 4 podlažnom bytovom dome na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodno-administratívny priestor na prenájom - KAPITULSKÁ ul.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom obchodno-administratívny priestor v historic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rekreačná chata v nádhernej lokalite Bienskej doliny - NA PREDAJ

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

88,000 € 1467 €/m²

Veľkorysý pozemok pre rodinný dom 1,4 ha - Dolná Mičiná

Reality Dolná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Riadková | 14,017 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

25 €/m2 25 €/m2

Autentická drevenica vo vynikajúcom stave - DRÁBSKO

Reality Drábsko

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rekreačnú cha

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Drábsko

79,500 € 994 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán v krásnom prostredí Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 117 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový apartmán s balkónom n

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VENTÚRSKA, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu, možnosť prerobiť na 4i

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 4-izb

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

SRG | Nikdy nestíhate bus / vlak? Problém vyriešený | Ľ. Štúra

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Ľ. Štúra | 36 m²

Bývajte ani nie minútu od stanice v útulnom a pekne prerobenom 1-izb. byte so zariadením a aj s

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

VENTÚRSKA, 3-i byt, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v historick

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

AVENUE | 2i byt s výhľadom na hrad v unikátnom projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 59.21 m²

Na predaj, pohodlný 2i apartmán s výhľadom na Bratislavsky hrad a rieku Dunaj, v ikonickej stav

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

JEDINEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN A SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Zámockej ulici, priamo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5455 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne predávame vidiecky rodinný dom v Domadiciach

Reality Domadice

Vidiecky dom | Nezadaná | 120 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v Domadiciach, v tiche

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Domadice

52,690 € 439 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom 4+1, 160m², Višňove - Žilina, pozemok 354m²

Reality Višňové

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame výhradne na predaj rodinný dom 4+1 v obci Višňové pri Žiline. Poschodový podpivničený

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Višňové

239,500 € 1497 €/m²

PRENÁJOM BYTU 2+kk, Bytča, 64m², ul. Sakalová, Parkovanie

Reality Bytča

2 izbový byt | Sidónie Sakalovej | 75 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a slnečný byt typu 2+kk s balkónom v novostavbe na ulici Sakal

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na prenájom Bytča

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov 32m², Žilina - Širšie centrum, ul.Bratislavská

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 32 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Žiliny, na ulici Bratisl

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

224 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom skladových, výrobných priestorov 490m², Žilina - Širšie centrum, ul. Bratislavská

Reality Žilina

Výrobný objekt | Bratislavská | 490 m²

Mamud reality ponúka na prenájom skladové, výrobné priestory v širšom centre Žiliny, na ulici B

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

2,205 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskeho priestoru 41,41m², Žilina - Centrum J.M. Geromettu

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | J. M. Geromettu | 41.41 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 32,41m² na ulici J.M. Geromettu,

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Žilina

455 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 2640 m² - Lietavská Lúčka (cca 80m x 33m)

Reality Lietavská Lúčka

Priemyselná zóna | Na Vápenicu | 2,640 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok o výmere 2640m² (80m x 33m), ktorý sa

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 24.07.2024
Pozemky na predaj Lietavská Lúčka

Cena dohodou

Rodinný dom 4+1, Mojšova Lúčka , 195m², pozemok 824 m², Garáž

Reality Žilina

Rodinný dom | Lieňová | 195 m²

Mamud reality ponúka na predaj rodinný domu 4+KK v Mojšovej Lúčke, len 6 km od Žiliny! Tento pr

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Žilina

316,000 € 1621 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 1195 m² - Horný Vadičov (25mx46m)

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,195 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1195m² (25m x 46m), k

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.07.2024
Pozemky na predaj Horný Vadičov

45,500 € 38 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 1409 m² - Bitarová (cca 23m x 59m)

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,409 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať stavebný pozemok s rozlohou 1409 m² (približne 23 m

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bitarová

Cena dohodou

Prenájom kancelárskeho priestoru 24m², Žilina - Centrum J.M. Geromettu

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | J. M. Geromettu | 23.5 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 24m² na ulici J.M. Geromettu, v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

360 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom výrobných a administratívnych priestorov 1800m² - Žilina areál Slovena , Parkovanie

Reality Žilina

Výrobný objekt | Kysucká | 1,800 m²

Mamud Reality exkluzívne ponúka na prenájom rozsiahle skladové, výrobné a administratívne pries

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

8,100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)