Pozemok pre výstavbu rekreačného domu v Lamači na predaj

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | 669 m²

Plánky (Bratislava IV – Lamač) – na predaj slnečný pozemok v príjemnom prostredí neďaleko lesa

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

290,000 € 433 €/m²

člen NARKS

1 Izbový byt na Dunajskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 39 m²

Dunajská ulica (Staré Mesto, BA I.) - priestranný 1 izbový byt v centre mesta v novostavbe (rok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,500 € 6218 €/m²

člen NARKS

Obchodný priestor na ulici Štefana Králika na predaj

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Štefana Králika | 888 m²

Ulica Štefana Králika (DNV, BA IV.) – obchodný priestor s výkladmi po celej šírke na prízemí no

Publikované: 15.06.2023 Aktualizované: 22.08.2024
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

člen NARKS

Rodinný dom v Dúbravke na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 450 m²

RD Dúbravka, BA IV. – na predaj tehlový, klimatizovaný 7 izbový rodinný dom s 3 garážami na po

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

člen NARKS

Ponúkame moderný 2-izb. byt v Novostavbe – Mlynské luhy – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Realitná kancelária Graft ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2i apartmánu – OMNIA, Tomášikova, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2-izbový apartmán v obľúbenom projekte OMNIA

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

OCCAM | Pokojné rodinné bývanie - zrekonštruovaný byt s výhľadom a súkromným parkovaním

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 64 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt s krásnym výhľadom na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

229,000 € 3578 €/m²

Novinka
Novinka

PRAKTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT ul. Školská

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 52 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa v meste Šamorín na ulici Školská, ktorý p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

140,000 € 2692 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3i byt

Reality Veľké Kapušany

3 izbový byt | P.O.Hviezdoslava 54 | 87.7 m²

Moderný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Veľké Kapušany Hľadáte býv

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

86,000 € 981 €/m²

Novinka
Novinka

prenájom 1-izbového bytu s parkovacím miestom

Reality Piešťany

1 izbový byt | Pod Párovcami | 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt o rozlohe 34m2 v Piešťanoch,bytový dom Zornica. Byt sa p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ASSENZIO - PRENÁJOM - ZWIRN - NEBYTOVÝ PRIESTOR - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 34.24 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom moderné komerčné priestory v projekte Zwirn na Košickej ul

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok 928 m² v intraviláne obce Vyšná Hutka – ideálny pre modulárny dom

Reality Vyšná Hutka

Iný stavebný pozemok | - | 928 m²

Peter Zakuťanský z Realitnej kancelárie AURUM Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v intravi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

28,000 € 30 €/m²

Novinka
Novinka

RK EXPRES - na predaj priestranný 3 izbový byt v Handlovej, ul. 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | 29. augusta | 76 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt, ktorý sa nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

85,000 € 1118 €/m²

Novinka
Novinka

NIVY - 2 izb. MILETIČOVA, pri APOLLO BUSINESS CENTER

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 56 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2 izb. byt na Miletičovej ulici v Ružinove neďaleko Apollo Business

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny rodinný dom s dvojgarážou 5 ELEMENT RESIDENCE

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jazdecká | 207.65 m²

THE CONCEPT REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v jedinečnej

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 19.09.2025
Domy na predaj Chorvátsky Grob

765,000 € 3684 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rozľahlý pozemok Senec Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 1,480 m²

THE CONCEPT REAL ESTATE Vám ponúka exkluzívne na predaj rozľahlý stavebný pozemok s navrhnutým

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Senec

299,950 € 203 €/m²

člen NARKS

TREEF | Moderný 2-izbový byt Ružinov Bratislava – novostavba s loggiou, parkovaním a klimatizáciou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55.33 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,700 € 5344 €/m²

Novinka
Novinka

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 4-izbový tehlový byt v Handlovej, kompletná rekonštrukcia.

Reality Handlová

4 izbový byt | 29. augusta | 87 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj 4-izbový veľkometrážny tehlový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

86,500 € 994 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 2-IZB.BYT PREROBENÝ NA 3-IZB. V TR.TEPLICIACH 69 M2.

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj pekný, slnečný 2-izbový byt s výmerou 69 M2, s lodžiou a s pivnicou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,000 € 1812 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom priestorov na 1. poschodí Dom Módy na Nám. gen. M. R. Štefánika v Brezne

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | Námestie generála Štefánika | 120 m²

Brezňanom a Horehroncom netreba Dom módy zvlášť predstavovať. Nachádza sa na rohu námestia a

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 3 izbového zrekonštruovaného zariadeného bytu 74,81 m2 ŠLN Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | Ladislava Novomeského | 74 m²

Prenájom 3-izbového kvalitne zrekonštruovaného zariadeného bytu s výmerou 74,81 m2 na ŠLN v Bre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Brezno

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Vila Sveti Stefan, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Rodinný dom | Čierna Hora

Na predaj štvorposchodová vila v prvej línii, len 10 metrov od mora. Vila má rozlohu 582 m 2 s

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

5,390,000 € 9261 €/m²

Predaj 2 izbového zrekonštruovaného zariadeného tehlového bytu, Dolná Lehota, na krok od Krpáčova

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | 84 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obci Dolná Lehota, v prostredí s

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

79,000 € 940 €/m²

Prenájom kancelárie, 22,6m2 Brezno

Reality Brezno

Administratívny objekt | Staničná | 22 m²

Prenájom kancelárie v podkroví v meste Brezne. Ide o kanceláriu na druhom poschodí v adminis

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

154 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23016)
Upresniť hľadanie